Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkatom,külsőm miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkatom,külsőm miatt gondolnak általában még szűznek?

Figyelt kérdés

Az is igaz hogy nagyon fiatal vagyok még,alacsony és nagyon vékony alkatú lány vagyok,ez is tény,de nem tudom miért gondolja így a többség akivel intimebb téma is szóbakerül hogy még szűz vagyok?

Azt túlzás lenne mondani hogy falom a pasikat de több fiúm is volt már a korom ellenére,meg több mindent is már kipróbáltam eddig.

Ezért is kicsit fura nekem mikor meglepődnek rajta hogy már nem vagyok szűz.

Nem esik rosszul csak a miértjét nem tudom,mert a többség eddig azt mondta csak hogy "mert olyan kis fiatalnak nézek ki":)

Ami igaz is,meg tudom a korombeliek egy része még szűz csak miért egyből arra gondolnak hogy még biztos szűz lehetek:)


2021. máj. 23. 18:37
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
72%
Vagy simàn 12nek nézel ki.
2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, amiatt
2021. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Mit csináltatok a pasijaiddal szex helyett?
2021. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom azért mert még nagyon fiatal vagy.

Szabad tudni hány éves vagy?

2021. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!