Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Hogyan érintett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogyan érintett benneteket, hogy a párotok teste megváltozott a szülés után? Nem arra gondolok, aki volt olyan szerencsés és szinte változatlan maradt a teste.. Kívánjátok ugyanúgy a szexet vele? Szépnek látjátok ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Én két gyereket szültem és szoptattam, még picik a gyerekek... Mellem megváltozott, már olyan feszes, van rajtam plusz olyan 7 kilo....hasam sem olyan már mint volt, két 4kilos baba után...Gondolkodom has és mellplasztikán de félek tőle. A férfemnek mindegy, a szexuális életünk is rendben, de valami mégsem jó így, nem tetszem magamnak.

2021. máj. 23. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj
2021. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasan már nem feszes a mellem lóg és tágabbnak is érzem magam tehát érződik nálam is a 2 szülés de a szex ugyan olyan mocskosan jó mint előtte! 37n
2021. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A sport ezen nem segit, igaz, hogy a maradek sulyfelesleget le lehet mozogni, de a nagy pocak utan ottmaradt bor meg a mell az megint mas... A doktorno azt mondta sajnos ilyen a kotoszovet.

Nekem csaszarom volt amugy mindketszer, tehat heg is van a hasamon.

2021. máj. 23. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed kíván, rendben van a szexuális életetek akkor megkaptad a választ - így is szeret a párod, Téged, a Nőt, a gyerekei anyját és nem a csini selymes bőrbe lett szerelmes.

Ezzel együtt egyetértek az #1-essel először sporttal, táplálkozással, normál kozmetikumokkal próbálkozz és csak utána feküdj kés alá.

2021. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell a plasztika. Mozgással és relatíve egyszerű diétával totálisan le lehet adni. A bőrre meg rá kell áldozni pár tozezret kremekre. A kollagénen meg hialuronos meg anyám kinja krémek tényleg segítenek, csak még kell találni a marketing és és a rendes hatás között az arany utat. Csak elszántság kell hozzá, de abból sok.

Amugy ha a sex rendben van a ferjeddel, akkor szerintem nincs miért tartanod. Ő is tudja hogy szültel neki 2 cseppseget. Ha szereted, tiszteled, marad ő rá is figyelmed, a sex ugye jo és ezek után ha meg egy kicsit odafigyelsz az alakodra (torna dieta krém) akkor úgy ahogy jött, ugy felejtsd is el az operációt. Felesleges. Nem kell plasztika. Így is szeretnek. Ha meg szépülni akarsz, akkor tegyél érte, de egy szilikon felesleges szerintem.

2021. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Három gyereket szült párom, soha nem volt probléma, alig győztük kívárni, hogy leteljen a hat hét.
2021. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott, igen. De nem zavar. Ugyanúgy kívánom, igaz a kevesebb alvás miatt szex is kevesebb, mint amire igény van mindkettőnk részéről.
2021. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Idióta aki nem kívánja a feleségét +7 kg után, ami azért van, mert 1 vagy akár több utódot szült neki. Ettől szerintem csak mégizgatóbb, még szorosabb kell legyen a kötelék és a vonzalom. Itt nem is a külsőségekkel szokott a gond lenni, ezt a nők gondolják csak, hanem a gyerek után sokszor már elhidegül a kapcsolat, elmúlik a nagy szerelem, nagy a feszkó, stb.
2021. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%
Hàt az én testem semmit se változott, már a korházban leadtam a plusz kg-t DE a császármetszés hege már elég ahhoz, hogy a férjem ne kívánjon..kenem minden sz*rral, de nyilvàn nem tűnik el. Szóval szerintem nem feltétlen rajtunk múlik, mert ismerek olyat, aki meg egy kifejlett cetre hajaz és a férje mégis imádja..
2021. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!