Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasitok korai magömleses...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok korai magömleses es 16.5 centis neki, meddig tűrnétek meg magatok mellett?Vagy meddig bírnátok ki megcsalás nélkül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem miért kell megcsalni, ha valami nem jó beszéljének hátha van valami megoldás vagy, ha nincs akkor inkább menjenek ketté.

Rögtön a megcsalás az első????

Nekem ez szornyű

2021. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem csalok meg soha. A 16,5cm átlagos méret felső határa teljesen jó. Ha a korai magömlésen nem akarna változtatni akkor szakítanék
2021. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mérete számomra rendben van. Volt exem, akivel ilyen 5 perces menetek voltak, egyszerűen szörnyű volt. Semmire se elég, és hiába nyalt mondjuk, (már amikor) egy hosszú, tartalmas szex nagyon hiányzott. Beszélni nem lehetett róla, mert egyből hárított, hogy nekem semmi sem elég. Próbálhattam én bármit, egyszerűen nem működött. Soha nem csalnék meg senkit, inkább szakítok.
2021. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt így ilyen pontosan lemérted magadnak ?

Mit jelent az hogy korai? Hány percig bírod?

2021. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huzzal gumit ra, aztan rendbejon. Meg dugjatok napi 10szer, az is jot tesz.
2022. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!