Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a pasim miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim miért hagy olyan üzeneteket a telefonjában, amikről tudja, hogy szakítóok lehet? Így akarja elérni, hogy szakítsunk? Volt, hogy már rákényszerített, hogy kutassak és ezt mindig el is mondtam neki. Akkor miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 09:06
 1/7 StevenUp ***** válasza:
95%
Miért nem szakitasz ha neked ez nem jó?
2021. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgatja a lebukás gondolata?
2021. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert beképzelt és azt gondolja neki mindent lehet..
2021. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákényszerített? Mondta hogy nézz bele vagy te úgy érezted és belenéztél?
2021. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kényszerítés dolgot én sem értem.

A kezedbe adta, és mondta, hogy olvasd?

Különben a különösen izgató üzeneteket jó visszaolvasni, gondolom azért.

2021. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek lehet pár oka... pl. sz.rik rá megtalálod-e vagy sem, valami kifacsart gondolkodás alapján így "tesztel", meg az is hogy te vagy betegesen féltékeny. Egyébként a legegyszerűbb az lenne ha megbeszélnéd vele, mi nem látunk a távolból a fejébe.
2021. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem a rákényszerítést, hogy pl. láttam, hogy állandóan ellenőrizgeti a telefonját és takargatja is. Rákérdeztem, láttam, hogy hazudik de nem foglalkoztam vele, majd ezt csinálta másnap is és meguntam és megnéztem. (Kiderült, hogy volt rá okom.)
2021. máj. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!