Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik testszőrnyíróval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik testszőrnyíróval vágjátok az intim szőrt, csak rövidítitek, vagy csupaszra vájátok a borotvás részével? Mennyire sima a végeredmény? Zacsit meritek vele borotválni?

Figyelt kérdés
Más testrészen használjátok? Márkanevet is írhattok, köszi!

2021. máj. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Philips márkájút használok

csupaszra nyírom, zacsin is merem használni

lábamon rövidítem a szőrt, fenekemen, hónaljamon borotválom vele

2021. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak rövidítem, intim testrészen.


[link]

2021. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű hajnyíróval csak rövidítem fél centisre, így nem pattogzik mi. A zacskón levő szőrt simán ollóval vágom le kb. ugyanekkorára. Borotvapenge, gép könnyen belevágna, jó párszor meg is történt, mielőtt változtattam az eljárásrenden.

Ez az átmenet a favágó férfitípust kedvelő csajoknak sem férfiatlan, meg a metroszexuálisabb férfiakhoz szokott csajoknak sem ápolatlan.

2021. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is Philips vált be. Olyan 1,5centisre vágom csak. Zacsit borotválom. Honaljat vágom még vele.
2021. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Testszornyiroval csupaszra. De hát ugye úgyis kilatszik azért egy milit a szőr. A zacskót is úgy. Levagom aztán kb 2 hetig nyugalom van.
2021. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen csupaszra szexem vele, a zacsit is. Picit szúrós marad, de az nem gond. Más testrészen is használom.
2021. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van direkt erre a célra testszőrnyíróm. Egy ideog csupaszra vágtam, de mivel nagyon nő a szőr a farkam körül, a fanszőrt meghagyom mostmár olyan 2 centire, néha a géppel megigazítom. Rajöttem, hogy jobb ha szőrös. A golyóim is szőrösek, azt le szoktam vágni geppel teljesen, hogy szájjal tudja izgatni a csajom, azt nagyon szeretem.
2021. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Philips nekem is. Fanszőrömet rövidre vágom, zacsit azt borotvával szoktam simára. Hónalj mellkas és arc szintén a Philipsszel
2021. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!