Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 46 elmúltam már nem áll a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 elmúltam már nem áll a zászló mint régen konkrétan akadályozza az eggyütlétet de kívánom és a végeredmény megvan mindig szexcentrikus voltam és magammal is törődtem. Értelmes tapasztalt válaszokat várok. Hasonló koruak hogy vannak evvel a témával?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Márciusba leszek 47. Nekem semmi gond a potenciámmal, pedig 16 éves korom óta cigizeg. Annyi csak, hogy nem olyan gyakran szexeltünk, de ez betudható annak, hogy huszon éve együtt vagyunk.
2019. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

45 vagyok.

Elkezdtem mozogni, és már javul a helyzet.

Amíg punnyadó életmódot folytattam, minden bajom volt, kezdődő 2-es diabétesz, stb..

De még mindig nem az igazi.

Ha sok háj van, az szinte 0-ra képes visszadobni a hormontermelést..

Mellőzni kell a cukrokat, meg minden káros vackot, már nem olyanok vagyunk, mint 20 évesen, amikor bármilyen szart megettünk, semmi bajunk nem volt.

2019. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg itt hormon probléma áll fenn sport és kiegyensúlyozott táplálkozás javítja a tesztoszteron termelését esetleg tesztoszteron fokozó táplálék kiegészítőket ki lehet próbálni sokat tud segíteni
2019. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Életmód-változtatás, mértékletes evés, cigi, alkohol lehetőleg semmi. És igen, mozgás a szabad levegőn, kiadós séta vagy kocogás. Vérnyomás-ellenőrzés, urológus, ő írhat fel Viagrát vagy hasonló hatású gyógyszert. Hidd el, tényleg csodát tesz, elég akár csak egy fél tablettát bevenni akció előtt egy órával. Az interneten rendelhető potencianövelők semmit sem érnek, kidobott pénz. Sok szerencsét!
2019. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
46. vagyok. Minden nap szexelnék! Sajnos most egyedül vagyok. egy éve ért véget egy 3. éves kapcsolatom. A barátnőm 20. éves, és szinte minden nap szeretkeztünk. Volt egy másik csaj is, 28. akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. Fantasztikus volt és nagyon kívántuk egymást.
2019. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Tehàt a volt barátnőd 16 évesen összejött veled, egy 42 éves apóval? Hihető.
2019. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
42. éves az nem apó! Amúgy 8-10 évvel fiatalabbnak nézek ki, és igen hihető mert így van. Nem kell kételkedni.
2019. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyenben csak kételkedni lehet. De ha letagadsz 8évet, akkor 34-nek nézel ki. Ja, meg egy 16 éves. Ne röhögtess. Amellett, biztos van valakije az ilyen lánynak, hogy ingyen átplasztikázzon. De tudod mit, tényleg nem kételkedni kell, csak röhögni az ilyen fazonokon. Már nem tudja, hogyan hazudjon nagyobbat.
2019. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak röhögjetek magatokon, és hitetlenkedjetek tovább!
2019. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Életmódváltás kellene a punnyadás helyett. Középkorúak esetében már kijön a fiatalság elmúlása, ez természetes. Kezdj el sportolni ésszel! egészségesen étkezni, no cigi, minimál alkohol, menj el egy jó urológushoz és feküdj le időben aludd ki magad, ezt így egyben és ha nincs komolyabb baj hidd el minden rendben lesz!
2022. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!