Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan pasik akik akár egy órán keresztül is bírnak szexelni és nem élveznek el hamar?

Figyelt kérdés
Magára a behatolásos szexre gondolok nem az előjátékra. Eddig csak olyanokkal találkoztam akik 5-10 perc alatt elélveztek.
2021. máj. 26. 08:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

az szívás :D

igen van. pl én is. mert megtanultam kontrollálni magam.

de érdekes a dolog, mikor már másfél órája szexeltünk a csajjal, ő jópárszor elment, én egyszer sem, kérte hogy hagyjuk abba :D

szóval én ezt elhiszem, hogy nem 5-10 percre vágysz, de biztos vagyok abban is hogy nem másfélórás menetre :D

2021. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Van, és még akár tovább is.

Természetesen azért vannak fizikai korlátaim, akkor működik ez igazán jól ha a női partner is aktív a szexben, különben nagyon fárasztó.

2021. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Biztos van olyan. Én direkt úgy maszturbálok, hogy visszatartom ameddig bírom, és így van hogy fél óráig is bírom a szexet.

20F

2021. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan.
2021. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Párom akkor bírja így, ha előtte már elment egyszer.
2021. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Simán. A volt férjemmel volt 2-3 órás menet.

Rohadtul bírta, ez nagyon hiányzik.

A mostani partnerem is simán bír 1 órát. Vele elegendő is,félelmetesen nagy a szerszáma. Sokkal többször és hamarabb elélvezek tőle.

2021. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Ilyet is lehet... de 20-30 perc kemény dugás után már volt hogy szólt a partner, hogy nem bírja már tovább... :D Úgy hogy mindennek van előnye és hátránya is.
2021. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

igen

de kb. fél óra után mind a ketten kezdünk elfáradni, elunni

2021. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
20-40 perc tökéletesen elég. A mostani szeretőm kisebb pihenőkkel ezt bírja egymás után háromszor is és ez tökéletesen kielégítő. Megvan benne az idő a gyengéd összebújásra is és a kemény menetre is, főleg a második-harmadik menetben :)
2021. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Aha, csak azt felejtitek ki, ha valaki mondjuk régen sokáig bírta, aztán évekig nem kefél, ha újra fog, akkor 2 percen belül elmegy. Én is így voltam. Aztán kellett pár kefélés, mire a régi szintet hoztam. Egyébként a pina nem arra van tervezve, hogy órákig reszeld. 10-15 perc szex (behatolásos rész) bőven elég idő kell legyen, hogy elélvezzen a nő is, ha jó a technikád.
2021. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!