Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késői szüzesség elvesztése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szüzesség elvesztése prostituálttal?

Figyelt kérdés
Közelebb a 30-hoz még mindig szűz vagyok, ami már nagyom zavar, de ha már ennyit vártam olyannal akarom átélni az első alkalmat, aki nagyon bejön külsőre és mindem úgy zajlik, ahogyan azt én szeretném, maradéktalanul rám fókuszálva, ne egy pár perces mentben legyek gyorsan lerendezve. Tinderes randikról nincs jó tapasztalatom, így az ottani pasikeresést elengedtem. Inkább fizetek, csak minden legyen tökéletes.

2021. máj. 27. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nyugodtan
2021. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagy?

Megteheted, persze.

De benne van, hogy később akaratlanul is érzelmi ragaszkodást fogsz érezni.

Biztos vagy benne?

Mi lenne, ha nem a tinder, hanem valami korrekt társkereső lenne?

A tinder húspiac, nem a párkapcsolatokról szól.

2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen és igen. A társkeresőkön olyan férfiak vannak fenn, akik finoman szólva sem túl esztétikusak külsőre.
2021. máj. 27. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátom ezt nem egy k.rvától fogod megkapni. Ha profi, magasabb árfekvésű csajba fektetsz be akkor egy részét talán, esetleg nem annyira futószalagosan fog elintézni, de a story akkor is a pénzednek és nem neked fog szólni.
2021. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lol. Nő vagyok, tudom, hogy a pénzemnek fog szólni, nem nekem.
2021. máj. 27. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes példája annak, hogy miért felesleges egy elképzelt, nem létező "tökéletest" hajszolni. Ha fejben el tudod különíteni a dolgokat, akkor menj nyugodtan, jobb, mint sose szexelni.
2021. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
El fogom tudni szerintem. Kapcsolatot nem akarok amúgy sem, som időt elvenne a munkámtól, barátaimtól, hobbijaimtól.
2021. máj. 27. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha Tinder neked gyenge pasasokat dobál fel, annak oka az, hogy a népszerű férfiak - ők persze a vonzóbbak is - többsége balra húzott/ikszelt.


Tider algoritmusáról egy cikk:

[link]


Oka (ha nem vagy átlagosnál jóval gyengébb külsejű):

- Komoly kapcsolatot keresőnek tűnsz (azaz nem gyorsan fektethetőnek).

- Anyagi támogatást elvárónak.

- Idegesítőnek, bonyolultnak. (Pl. ezt a kérdésed is három soros mondattal kezdted.)

2021. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!