Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kétségbeesett 20 éves fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeesett 20 éves fiú prostival vesztené el a szüzességét. Gáz? Megbánnám később?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már 20 éves múltam, és nagyon zavar, hogy szűz vagyok még... és az igazi probléma az, hogy sajnos ez örökké így is marad szerintem, ha nem fizetek érte... sosem volt semmi közöm a lányokhoz, nemhogy szex de még egy csókig vagy normális randiig sem jutottam el.. valamilyen módon biztosan taszítom a lányokat, mert szórakozóhelyeken kerülnek, messengeren alig írnak vissza és akkor is többnyire lepattintanak... szóval a lényeg az, hogy véleményt kérnék, illetve esetleg tanácsokat, mire számithatok, aki esetleg hasonló cipőben járt..

2019. jan. 30. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, szerintem nem sok mindenen változtatna. Neked nem prostira van szükséged, hanem pozitív visszajelzésre.
2019. jan. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Balázs, Te vagy az?
2019. jan. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Miért vagy kétségbe esve?

Előtted az élet. Ne hülyéskedj már

2019. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

hé, a csúnya fiúknak is lehet barátnője, csak dolgozz a személyiségeden.

sőt nem is biztos, hogy csúnya vagy, csak annak hiszed magad.

2019. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok csúnya srác ,ha akartam mégis volt barátnőm.

De mindezek mellet (nem a barátnők)elmentem örömlányokhoz is.

Teljesen más a kettő.

Szerintem érdemes kipróbálni.

Egy örömlánnyal kiélheted vágyaid.

Nem is értem miert itélik el sokan.

Hisz nehéz szakma (szerintem) na meg hát "gazdaság élènkitő"

2019. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

semmit sem érne, csak rosszabbul éreznéd magad.


Apró lépések. Elsőnek is meg kell tanulnod rendesen beszélgetni lányokkal. Kell egy kis önbizalmat fejlesztened és szépen lassan, ha van egy szimpatikus lány, aki szintén szeret beszélgetni veled, azt elhívod randira. Nem képzelsz bele szerelmet, csak egy randinak fogod fel.

Na ha már van 5-10 randi a hátad mögött, akkor szépen lassan kialakul majd valamiféle vonzódás és utána már nincs megállás.

Felejtsd el a diszkókat és a messengert, élőben kell próbálkozni, rendes lányoknál

2019. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Èn ugyanilyen voltam csak 24 évesen.

Én is prostival veszìtettem el, nem bàntam meg. Utàna még pàr lànyhoz elmentem. Azóta megy ingyen is xd.

Szerintem nem érdemes vàrnod.


29f

2019. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magam 50-nél untam meg számolni, hogy hány ilyen kérdésre válaszoltam. Miért nem keresel rá a hasonló kérdéseknél?
2019. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én még alig múltam 60 éves, és még nem voltam prostival. De nem is vágyom rá. Ha arra fanyalodnék, már nem érezném annak a férfinek magam, aki fel tud szedni egy nőt. Én nem gáznak látom a dolgot. Azt gondolom szánalmas dolog prostikkal lefeküdni. Előtted egy perccel még más tolta éppen! Nem túl bizalomgerjesztő.
2019. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
A prosti egy szolgáltatás. Szexet veszel. Valóban elmondhatod utána, hogy már megvolt az első, ennyi előnye van. Ugyanakkor valójában az a gát, amit te a szüzességnek tulajdonítasz, a fejedben van. Valójában semmi nem változik az első után. Végzel egy mechanikus mozgást pár percig, majd elsülsz. Lesz egy olyan élményed, ami egy maszturbáció intenzitásának a többszöröse. De ami igazán változik, az az, hogy ezután a fejedben átáll a "megvolt"-kapcsoló. Namost, ha viszont megérted, hogy semmi nagy kunszt nincs az első alkalomban, akkor utána már a kapcsoló se lesz olyan fontos. Nem a szüzességtől változik meg az első után az ember hozzáállása, hanem a lazaságtól. A dugás után semmi nem történik. A fejedben történik az, hogy elkönyvelted, hogy "megvolt az első". Én egyik csajt hagytam elmenni a másik után (lett volna 3-4, akivel simán elveszthettem volna), míg végül egy tökidegen lánnyal történt meg az első, akivel azóta sem tartom a kapcsolatot. Kb. olyan volt, mintha prostiztam volna. Semmi nagy szám nem volt benne, egynek jó volt. Nem történt semmi komoly változás utána. Változás igazából akkor történik, ha sikerül befűznöd egy csajt, aki a magad ügyességéből lesz a tiéd, és utána másképp kezdesz nézni magadra. Olyan körökben kéne mozognod, ahol kicsit konzervatívabb lányok vannak.
2019. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!