Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok , nők, volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok , nők, volt hogy alkalmi partnereteknek, nemállt fel? Reakciótok?Mint a Mórickas viccben? -Anya mi dőlt fel éjjel a hálószobátokban? -Semmi, honnan veszed ezt Móricka? -Mer'aszontad'apának hogy ezt már az öregisten se állítccsa fel!

Figyelt kérdés

#Nem álkt fel!
2021. máj. 27. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Reakció: semmi, pár perc szánalmas próbálkozás, ha nem megy, nem megy, vége a dolognak, öltözés és viszlát.
2021. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kinwvetted magadban?Merges voltál rá?
2021. máj. 27. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevettem ki, minek nevetném. Inkább szánalmas volt, felöltöztem, eljöttem, nem foglalkoztam vele. Minek fecséreljem rá az energiámat tovább?
2021. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adnál neki még 1 esélyt?1/3?
2021. máj. 27. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, lelki oka volt. Szopás közben lelankadt többször, akkor megkérdeztem mi a baj. Oda feküdtem a mellkasára, megbeszéltünk aztán megnyugodott, közben a kezemmel simogatta aztán újra kezelés e vettem a számmal. Azon a napon 4 orgazmusa volt. Eszembe se jutott volna kinevetni.
2021. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Lehet nem ezt akarod hallani, de alkalmiban nem. Mert minek.
2021. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Fáradt volt, meg izgult is.

Eszembe nem jutott volna kinevetni. Kinyalt. Ölelkeztünk, csókolóztunk, beszélgettünk.

Kövi alkalomra sem sikerült. Megint megölelgettem, babusgattam, beszélgettünk.

3. alkalomra feloldódott. Rohadt jót szexeltünk.

2021. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nagyon izgult, megbeszéltük, sose nevetnék ki ezért senkit. Máskor újra próbáltuk és minden szuper volt
2021. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!