Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány miközben beszél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány miközben beszél valakivel nem tudja tartani a szemkontaktust és össze vissza néz, akkor zavarban van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, de valami valószínűleg nem stimmel. Azt viszont az adott szitu dönti el, hogy mi az oka a tekintgetésnek. Az is lehet, hogy kilóg egy fika az illető orrából és nem tudja szóljon-e.
2021. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

1

Nagy volt

2021. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak egyszer csinálta, hanem szinte mindig. És nem lóg ki, bár nem tudom ez kinek számít viccesnek, de nagyon rávagy valamiért erre a fika-témára kattanva, nem először olvasom itt.
2021. máj. 28. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Te fiú..

És mit mondott , tetszel neki?

2021. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
76%
Szimlàn nem kötöd le a figyelmét. Legszívesebben màssal lenne ott, ahol veled most.
2021. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Te látod a tekintetét a mozdulatait nem mi. Most azt várod hogy távgondolatolvasódit játszunk mert a nélkül túl besz.ri vagy hogy kezdeményezz nála? Lamentálj csak, majd más aki nem ezen pörög hanem van vér a pucájában hogy kezdeményezzen (normálisan) nála udvarlással meg hasonlókkal szépen lecsapja a kezedről.
2021. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt csinálom, ha zavarban vagyok és tetszik valaki.

L

2021. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van.


1. Igen az egyik hogy tetszel neki és zavarban van.

2. Valami zavarja

3. Valamiért kellemetlenüo érzi magát


De pl velem olyan is van hogy azért kerülöm egy illető tekintetét, mert sejtem hogy bejövök neki (most 1 konkrét személyről van szó) és nem akarom hogy félre értsen.

2021. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!