Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire véljem azt, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem azt, ha egy lány kerüli a szemkontaktust velem, ha észrevesz, és bujkál előlem? Kedvel engem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért bujkál.
2015. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amint észre vesz úgy tesz mintha mégse. kerül engem
2015. aug. 9. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az ellenkezője van. :D
2015. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha te folyamatosan azt lesed, hogy mit reagál rád, azt hiheti bejössz neki. Te neki nem, ezért kerül ahogy tud.


Nekem ez tűnik a leglogikusabbnak.

2015. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
basszus, lehet igazad van :"D
2015. aug. 9. 21:01
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem igen szoktam "bámulni" ...
2015. aug. 9. 21:02
 7/10 A kérdező kommentje:
a másik meg hogy egyáltalán nem vagyok nyomulós vagy ilyesmi, köszönni se szoktunk egymásnak
2015. aug. 9. 21:04
 8/10 A kérdező kommentje:
csak közel lakunk egymáshoz, és ha egymással szembe jövünk levegőnek néz. vagy mint már mondtam elbújik tőlem, pl mikor várta a buszt és észrevett engem, azonnal bement a buszváró bódéba vagy micsodába :D
2015. aug. 9. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hogy örülne, hogy tetszik valakinek. Az ilyen hozzáállású nőket nem bírom. Én is volt már, hogy megnéztem egy lányt csak úgy, de nem is tetszett igazán, erre úgy néz rám mint aki ölni akar. Mondom magamba takarodj már. Az ilyet úgy fel tudnám pofozni.
2015. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 orton ***** válasza:

nagy a baj, ha egy kétes szitu agresszióra késztet tesó, nézesd meg magad!



ps: én se szívesen csacsogok minden szomszéddal házon kívűl, mert sose érnék A-ból B-be, meg megvan a magam kis élete na. az meg hogy ennyire mozgat ez a mit gondol a szomszéd lány rólam téma, hogy még itt is bedobod, szerintem eléggé oda lehetsz érte és ezt ő is érzi, nem hülyék a nők :)

2015. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!