Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés behatolás?

Figyelt kérdés

Az a része érdekel férfiként, hogy milyen érzés amikor a pénisz adott aktus alkalmával először becsúszik!

Ugyebár olyankor még össze, vagytok szűkülve, nem tud olyan "lendületesen" menni a dolog. Arra kérlek benneteket, hogy akinrk van időbeli és karakterszámbeli kapacitása, írja le/magyarázza el nekem, hogy milyen érzés ez, mi benne, a jó, mi benne a kellemetlen (mert ilyenkor óvatosnak kell lenni, milyen érzés, ha a pasi nem óvatos?) tehát milyen típusú érzést képzeljek el? Feszítő? Fogalmam sincs! Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. máj. 29. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nagyon nehéz leírni. Függ a vastagságtól is. Mikor először beteszi akkor ilyen feszítő érzés, kitöltő. Ha túl nagy a méret és mélyre megy akkor pedig nagyon fájdalmas tud lenni,de akkor is ha nem vagyok eléggé benedvesedve olyankor kidörzsöl.
2021. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Jobb ezt megtapasztalni. Mikor majd első alkalommal beteszed a gyíkot a lányba , látni fogod az arcán milyen érzés lehet.
2021. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Vastagságfüggő. Én szeretem, ha vastagabb, (de nem hosszú!!!), mert az hihetetlenül kellemes feszítő érzést okoz. Vékonyabbnál ez nincs meg olyan intenzíven, de ehhez hozzátartozik, hogy én alapból tágabb típus vagyok, vagy csak nagyon könnyen tágulok. Ugyanaz a vastagság másnak lehet, hogy pont fájna.
2021. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Feszit, kitolt, iszonyat jo erzes
2021. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
#4 Akkor az a lyuk már rongyosra van használva. 🤣
2021. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
#4 Szerencsétlen kisfarkúak támadása 3 2 1 🤣🤣
2021. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha elég hosszú és vastag, akkor érzem, hogy teljesen kitölt, enyhén feszít, nagyon jó érzés. Főleg, ha előtte egyszer már elmentem az előjáték alatt, akkor még érzékenyebb, még intenzívebb az érzés. Ilyenkor kevésbé is vagyok "össze szűkülve" és biztos, hogy elég nedves is vagyok már.
2021. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jó érzés hogy kitölt,kicsit feszít.
2021. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Vastag,kitölt, feszít, jó érzés...mindjárt jön egy kérdés, hogy csak 13 cm a farkam, nem túl kicsi? Erre a válaszok: Elég az, átlag méret. Nem is a méret fontos, hanem, hogy tudod használni. A pasi a fontos, nem a farka stb. :)
2021. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájdalmas, kellemetlen érzés, amikor beteszi. De gyorsan elmúlik és jó lesz.
2021. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!