Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akit dugtak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akit dugtak már popsiba! Milyen érzés volt a legelső behatolás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit fájt, úgy be voltam feszülve, pedig én akartam.

Másodszor jobb volt sokkal.

2021. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végülis ez lett volna még kérdés, hogy van olyan lány, aki saját maga vágyik rá, hogy egyszer oda kapja és nem a barátja "erőlteti" a dolgot.
2021. ápr. 4. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt kellemes.De idővel megszerettem és most már imádom.
2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem senki nem erőltette, én akartam. Az eleje sajnos egyáltalán nem kellemes, utána már izgató volt, de csak azért, mert a fantáziámat beindította, hogy ilyen "mocskos" dolgot művelek, érzésre semmi különös nem volt. Összesen három alkalommal próbálkoztunk vele, már tudom milyen, így már nem érdekel, punciban számomra sokkal jobb. De nem bántam meg, mert tényleg kíváncsi voltam. Röviden ennyi.
2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Engem izgat így én akartam.


1

2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt válaszokat! Nálam mindenki "zöld"!
2021. ápr. 4. 12:12
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Ki szerettem volna már próbálni! Meg is lepődött az akkori barátom hogy én popsi szexet szeretnék.Szoval én hozakodtam vele elő. Persze neki sem kellett kétszer mondani.... Igen, éreztem rendesen az első behatolást. Pedig volt előtte nyalás, ujjazás, sikosito. Később sokkal kellemesebb már!
2021. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
úgy be voltam b aszva, hogy simán átcsúszott, igaz annak a pasinak kicsi volt a farka
2021. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem eddig mindig a csajaim hozták fel a témát. Igaz volt olyan is akiknél nem jött össze mert pont akkor kellett visszakozniuk, de hát a nők már csak ilyenek(3 tucat+)
2021. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindig is felizgatott a gondolata, az elsonel rengeteg tagitas, izgatas utan nagyon jol sikerult, azota tobbszor is megtortent :) legjobbakat az anal miatt elveztem eddig
2021. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!