Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek nagyon nagy a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nagyon nagy a nemi szerve nem erzi magat kellemetlenul olyan szituaciokban ahol meztelen?

Figyelt kérdés

Pl. oltozok stb. Ha valakinek alapallapotban 17-20 centis akkor mondjuk nem kellemetlen neki meztelenul lenni pl egy oltozo zuhanyzojaban?

Vagy akar lanyok elott?



2021. máj. 29. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapállapotban szerintem nagyon nagyon kevés olyan ember van, akinek 20cm körül van...nyilván létezik, de ritka.


Szerintem pont, hogy inkább büszkeséggel tölti el az embert, ha nekem akkora lenne, biztos többet meztelenkednék.

2021. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Büszke vagyok rá :)
2021. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne kerülök olyan szituban, hogy a péniszemet lássák.
2021. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Szép méret! Szívesen beszélgetnék egy ilyen mérettel rendelkező fiúval. (:

L

2021. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt többször, h megjegyezték ,h itt a nagyfarkú ,hát így ferfi öltözőbe férfitól elég rossz ,női öltözőbe nem járok ,de ott ugyanez már biztos kellemes lenne 😀
2021. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapállapotban 15-16cm, férfi öltözőben sokan oda-odapillantanak mert azt hiszik merev...

Lányoknak eddig tetszett.

2021. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem inkább büszke rá ...
2021. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!