Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns lányok! Ti megengedné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok! Ti megengednétek, hogy egy pasi csak a szolgátok legyen? (Mondjuk egy állandó partner mellett is, vagy alkalmilag, stb.) Ilyen "státusban" engednétek, hogy pld a talpatokat nyalja?

Figyelt kérdés
Ha csak a poén, buli, élvezet kedvéért, unalomból, vagy alkalmilag lenne egy szolgátok, meddig mehetne el a szolgálatban? Mondjuk, a talpnyalás nektek kevés? Akkor még mit? Vagy egy simán csak szolgának túl jó is? Akkor helyette mit?

2021. máj. 30. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Talpat nyalhat, masszírozhat, aztán szó nélkül húzzon haza.
Ha előtte kitakarított, füvet nyírt, ténylegesen szolgált, akkor max ez lenne a jutalom.
Ha bizonyította a talpamon, hogy jó a nyelvtechnikája, esetleg lehet mást is...
Előtte elverhetem, és tűrnie kell, hogy elnyerje a kegyet.
Előtte megtaposhatom, és tűrnie kell, hogy elnyerje a kegyet.
Csak akkor nyalhat talpat, ha ott van a pasim is, aki eközben velem foglalkozik (és nem bánja)
24 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért én megnézném, hogy aki azt szavazta, hogy csak ha a pasija is ott van, hogy ezt így tényleg lejátszaná-e :D
2021. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nézném meg inkább, hogy a szavazók közül mennyi volt valójában nő :)
2021. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bizonyítanám szívesen egy lány talpain, hogy jó a nyelvtechnikám. A folytatást eldöntheti azután ;)
2021. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg elverhetne.
2021. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kitakarítanék és füvet nyírnék előtte :))))))))))
2021. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

bocs h szub férfiként válaszolok de a témába vág: én voltam ilyen "kapcsolatban", smpixien adtam fel hirdetést úgy ismerkedtem meg egy hölggyel.


ott ilyen h talpnyalás, vagy fizikai kontaktus úgy egyáltalán, szóba se jöhetett. a fizikai kontaktus kettőnk között maximum a pálca volt amivel az ütéseket kaptam, néha egy-egy pofon. a jutalom az volt, ha a pálcázás elmaradt, illetve megcsókolhattam a cipőjét, csizmáját, de a meztelen lábát soha! illetve a jutalom az volt, ha odaadta az erényövem kulcsát egy 15 percre, ilyenkor gyorsan kielégülhettem, ezt sose nézte, de 15 perc múlva már újra meztelenül kellett állnom előtte, az erényöv rajtam, kezemben a kulccsal. ami pedig a szolgálatot illeti: én intéztem minden ház körüli teendőt, takarítás, mosás, kertimunka, bevásárlás is sokszor, néha főzés. ha felhívott, 1 órán belül ott kellett lennem. gyakran kellett sofőrködnöm, elvinni helyekre és ott megvárni a kocsiban. volt egy szeretője, vele elég ritkán találkoztam, arra ügyeltek azért, de néha összefutottunk, néha kaptam apróbb feladatokat tőle is, pl. lemosni a kocsiját meg ilyenek.

2021. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Akinek lehet mást is, az nyugodtan írhat nekem privit :D
2021. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A szavazók közül hányan domináns lányok, őszintén? :)
2021. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
0
2021. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Remélem, azért van, aki lány közülük. :)))
2021. jún. 1. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!