Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz az, ha izgat engem annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha izgat engem annak a gondolata, hogy a csajomra a diákja felizgulnak és hogy rendszeresen verhetik rá gondolva? Elmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm tanárnőként dolgozik egy olyan iskolában ahol nagyon sok fiú van /sportakadémia az iskola/ és sokszor eljátszok azzal a gondolattal hogy a fiatal kis suhancok a barátnőmre verik otthon ki

Reggelete ahogy készülődik az iskolába akkor még szoktam arra bíztatni is hogy csinosan öltözzön fel és napközben a munkában sokszor szétdurranok arra gondolva hogy a fenekét stírölik

Ezt meg merjem mondani a barátnőmnek?



2021. máj. 30. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
🤷‍♂️
2021. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre! Mondjad, lehet őt is izgatja a téma.
2021. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki. Ha vállalja hogy egy defektes emberrel van kapcsolata akkor lelke rajta.

De pàr év és más pasikkal fogod dugatni és arra vered.

2021. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
3- as vagy állatokkal.
2021. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igy van, néhányan verik rá.

De ha a férjem erre felhívná a figyelmemet, az olyan undorító érzés lenne, inkább elmennék óvónőnek.

(mert ahhoz is van végzettségem)

2021. máj. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a szitu …
márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!