Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexben tapasztalt lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexben tapasztalt lány kinevetne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz de nem sokat szexeltem még. Sokáig bírom de nem vagyok valami jó benne meg a nyálasban sem.

Ha vonzódunk egymáshoz akkor élvezni fogja akkor is ha bénábban csinálom?

24 vagyok így a korom alapján elvarhato lenne hogy már rutinos legyek.

Merjek közeledni hozzá?


2021. máj. 31. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
igen
2021. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

A kordbeliek nem.

Nyalsz egy kicsit, szop egy kicsit, belepattan, meglovagol, aztán csá.

Egy 30 feletti már kinevetne.

2021. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezni fogja, te pedig majd ügyesedsz idővel. 😊 Ez ne tartson vissza. Figyelj a visszajelzéseire, ez a legfontosabb és tegyél meg mindent, hogy jó legyen neki.
2021. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Merjél, mert egyrészt nem tudhatod, mi hogyan alakul, másrészt így nem is lesz esélye, hogy megtudd....

A szex nem kivégzés! Játszani kell, önfeledten, persze egymásra figyelve, egymással őszintén kommunikál a.

2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig bírod akkor nem lesz probléma. Ha gyorstüzelelő is lennél úgy már lehet zavarná de így csak simán "össze kell csiszolódni"
2021. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetne ki??? Ha valakivel eljutsz az ágyig akkor már nem egy közömbös idegen vagy számára. Nem az számít meddig bírod, hanem mennyire tudsz ráhangolódni, közös hullámhosszra kerülni és az érzések, érzelmek igen-igen sokat hozzá tudnak tenni a "hangulathoz". Ne parázz, ismerkedj ugyanúgy, s ha ott vagy az ágyban akkor figyelj maximálisan a partneredre.
2021. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Igen, elvárható lenne a tapasztalat. És hiába a vonzódás, ha nincs mögötte semmi teljesítmény. Ha igyekszel, kommunikálsz, és próbálsz fejlődni, figyelsz a lányra, akkor tudsz tanulni, és jobb leszel. Ha csak félsz, attól még nem lesz jobb.
2021. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg jól nyalni! Szakirodalomból. a többi pedig jön majd!
2021. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez hülyeség. Minden új partnert ki kell ismerni. Nincs olyan, aki egyből jó lenne (kivétel talán Adonüsz maga)
2021. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Merjél!

Én nem nevetnélek ki.

Legyél magabiztos, kicsikét szemtelen, vidám, mosolygós. Amikor pettingnél jártok, nyugodtan elmodhatod neki, hogy nem vagy rurinos. Szóljon, ha valamit másképpen szeretne. Figyelj oda rá. Ne nyald egyből orazmusig, húzd az agyát.

Érezze, hogy minden figyelmed az övé.

Ennyi a lényeg. Aki kicsit is érett agyilag nem fog kinevetni.

31N

2021. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!