Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a baratnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratnőmnek hogy leszerveztem egy csajjal azt hogy hármasban csináljuk?

Figyelt kérdés

Na akkor egy csajjal elkezdtem beszélgetni és szóba jött ez, és akkor megbeszéltünk hogy akkor csináljuk hármasban.

A barátnőmnek valahogy elkéne mondanom hogy akkor csináljuk hármasban. Régebben beszélgetünk a barátnőmmel hogy talán kikéne próbálni hogy milyen hármasban és így jött ez az egész.

Bocsi egy kicsit össze szedetlen lett, kérem segítsetek valahogy

Én 18 éves vagyok

Barátnőm 17 éves

És a csaj 21 éves

Elég jó lenne ha megtudnám győzni őt :)



2021. máj. 31. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Istenem, mekkora idióta vagy. Az ilyen előre (!) meg kell beszélni a pároddal és együtt (!) eldönteni, hogy kivel és miképp csináljátok. Ha van egy kis esze, nem fog belemenni, és nem azért, mert hármas, hanem mert nélküle döntöttél erről.

20/L

2021. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es nagyon jól leírta, ezt előre szokás megbeszélni nem pedig kész tények elé állítani a másikat. Könnyen lehet nem is tetszik neki a 3. csaj, avagy ha ismerős akkor te miért pletyizel a háta mögött, ha meg nem ismerős akkor meg bebuksz hogy csajozol a háta mögött.

Ezzel együtt segítek, mert jófej vagyok. NE mond el a csajodnak hogy már megvan a 3. játékos, egyszerűen beszélgess róla, hogy mit szólna hozzá és pókerarccal felajánlod hogy akkor te keresel plusz lányt. Ha rábólint akkor majd egy hét múlva előállsz, hogy nézd csak ez a lány lenne az. Az más kérdés, hogy hazugságok hálójába kergetted magad amibe előbb-utóbb belebuksz és nem lesz túl hosszú távú a kapcsolatotok, de ez már a te sarad.

2021. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy emlékszik-e mikor erről beszéltetek? Ha igen, akarja-e még? Aztán kérdezd meg, hogy ő tud-e valakit. Ha a válasz nem, hozd fel, hogy te lehet tudnál....Mutass neki képet a csajról, hogy el tudja dönteni szimpatikus neki vagy sem.

Használjaok gumit!


Mondjuk szerintem még fiatalok vagytok hozzá. Helyetekben várnék vele.

2021. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Utána ne felejtsd el a 2 fiú 1 lány felállást se, hogy ne csak neked legyen jó 🤷‍♂️
2021. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Ez most hogy fordult meg a fejedben?


Baratnod azt sem tudja, hogy ki az a 3. csaj.


Kerlek valaszolj, ezt hogy igazolod.


A masik meg az is erdekes, hogy mikrol beszelgetsz te egy masik lannyal a baratnod hatamogott, hogy ilyen merul fel?


Egyszeruen nem tudom felfogni. Es majdnem naponta jonnek a kerdezohoz hasonlo emberek ilyen mentalitassal.

2021. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Dustin Hoffman, Rainman, kreténnek tűnt, kretént játszott, nem volt kretén. Fogpiszkálók, kártyatrükkök, autista, naná, de nem kretén.

Osztán gyütt Tom Hanks, Forest Gump, lassú, igen, kretén, talán, járógép a lábán. De Nixon behugyozott tőle és megnyert egy ping-pong versenyt. Tehát nem kretén.

Peter Sellers, isten hozta miszter, infantilis, igen, de nem kretén.


Te meg full kretént nyomtá'. Sose nyomjál full kretént.

2021. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
2 mondatot nem tudsz rendesen megfogalmazni, 2 nőt hogy tudnál megdugni rendesen?😂
2021. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pali1977 ***** válasza:
100%
Basszus, előre meg szokás ezt beszélni. Ne csodálkozz, ha a küszöbön találod magad a kis cuccaiddal együtt. Ha ő is benne van, az oké, de ezt meg szokás beszélni.
2021. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket és az észhez terítő prédikálasokat. Szerintem azt fogom tenni amit a 2. Mond de egy kicsit őszintebben mondom el neki. Majd holnap beszélek veke erről. Remélem úgy bele megy nem csak miattam hanem miattuk is mert a 2. Csaj az nagyon kedves és próbálna majd vele kialakitani egy jó barátságos (biszex a csaj) és így kb mindenki jól járna. Tudom elég önző vagyok hogy így hata mögött beszélgettem erről egy másik csajjal, de én úgy velem ha elmondom neki hogy miről beszélgetünk akkor máris egy kicsit diszkrétebb leszek vele. Az idősebb csajt nem ismerjük csak random elkezdtem vele beszélgetni.

Köszi a válaszokat :D

2021. máj. 31. 16:01
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Csak lazán! Reggel borotválkozás közben szolsz a barátnödnek, hogy ma különös gonddal borotválja magát, meg mosson rendesen fogat, nehogy panaszt hallj rá amikor kinyalja az uj csajodat! Nem is értem mit bizonytalankodsz ezen?
2021. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!