Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha oltott vagyok és csókolózok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha oltott vagyok és csókolózok oltatlannal, akkor neki is termelődik majd ellenanyag?

Figyelt kérdés
Megkaptam az oltást, viszont párom nem. Ha folyamatosan van köztünk fizikailag kapcsolat, (csók, együttlét) akkor Neki is termelődhet ellenanyag? Arra gondolok, hogy igen mert nyálban is termelődik ellenanyag amit az ő szervezete észre vesz.

2021. máj. 31. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. Nem is való másra ez a gyakori!
2021. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja!Van pár érdekes megnyilvánulás👀

#10

2021. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szenyvízben kimutatható, akkor a popsiban töményen megtalálható. Tessék nyalni-falni, dugni. Ha ezt a fősodratú média terjesztené, akkor nem kellene oltakozni, nem kellene drága oltási kampányt csinálni, nem állna le a gazdaság. Csak addig kellene otthon maradnod, míg nyalsz. Bevezetnék a kötelező seggnyalást. Legyünk őszinték, ez már sok helyen működik.😱🤣👍
2021. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13#

Támogatom!

Kellene egy médiafelület,ahol mindennap nyomatnák a virusellenes popsinyalást.

Nehány felvétel Juliskától,Feritől,akik a popólyuknyalás révén legyőzték az indonesiai,tibeti,meg lapföldi covidot.

Igazolványt azoknak,akik bizonyítottan,felvételekkel alatámasztva popsit nyalnak.

2021. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!