Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van összefüggés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van összefüggés?

Figyelt kérdés

Párommal nem ment jól az anál. Azt mondta hogy ennyi előkészület meg síkosító után már nem kéne fájnia, de én majd meg pusztultam. Páromnak átlagos a mérete, olyan 4 cm átmérőjű lehet.


Azon gondolkodtam, hogy soha az életemben nem kakiltam vastagat. Vagy hasmenésem volt, vagy bogyósat, vagy keményet ami nem volt vastagabb 2,5 cm-nél. Tényleg sosem kakiltam olyan vastagot mint pl párom farka, pedig az sem számít vastagnak. A vastagbél ugye nem nyúlik. Csak az ánusz. És amikor párom bedugta nem csak kegyetlenül fájt és feszített hanem utána véreztem is, mintha szétszakítanának belülről. Lehet vastagbél szűkületem? És emiatt nem megy az anál? Nem mintha annyira akarnám ezek után csak kíváncsi vagyok. Értelmes válaszokat kérek, nem alpári mocskolódást, köszi.



2021. máj. 31. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A 4 cm elég vastag elsőre. Vegyetek plugot készítsétek elő rendesen. Lehet aranyeres van azért véreztél. Óvatosan.

N

2021. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
#1 jól írta. Sikosító plusz análplug. Többek közt erre van kitalálva. Kitágít pont annyira hogy a hímvessző is be tudjon csúszni. Úgy van kialakítva hogy ne fájjon
2021. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Izé... a vastagbeled nem az ánuszod után kezdődik, hanem a végbéltratkus után. Nem lazítottad kellően el magad, rászorítottál az ánuszgyűrűvel ezért fájt VAGY belső aranyered van. Ha nem akkor nem megy, nem kell erőltetni. A szex nem arról szól hogy ezt vagy azt mindenképpen csinálni kell hanem az örömszerzésről - ami mindkét félnek jól esik. A pasid meg egy gyökér - te tudod neked mi fáj jobban nem ő.
2021. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A plug az be szokott csúszni hisz az nincs 4 centi. Aranyerem ezután lett, azelőtt nem volt... Nem erőlteti párom, csak látom rajta hoy nagyon szeretné, és már csinálta is előttem, szóval van viszonyítási alapja... Nem tudom mi van az ánusz után, de hogy nem tágul az biztos. Nem stresszeltem pedig, csak akkor amikor már fájt.
2021. máj. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!