Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen összefüggés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen összefüggés van a testsúlyotok, testalkatotok és a párotokkal való szex között?

Figyelt kérdés
4 éve ismerkedtünk meg, 70 kg körül voltam, dagadtnak tartottam magam. Azóta életmódot váltottam, 55 kg körül vagyok, sokkal gyakoribb és jobb lett a szex köztünk, bátrabbá, bevállalósabbá váltam az ágyban. Magam miatt fogytam le, ő állítja, hogy kezdetben is ugyanilyen dögös voltam és nagyon szeretett 70 kg-osan is.

2021. márc. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak az tudja megomndani, akinek egy számára negatív állapothoz képest számára pozitív irányba változott a testalkata. Természetesen a párja ízlésével is ugyanaz a helyzet. Én sosem voltam kövér, de mivel a párom a vékony nőkhöz vonzódik, így probléma lenne számára (is) ha elhíznék. Ez oda vissza is igaz. Nyilván aki a kövérekhez vonzódik, azt meg az zavarná, ha lefogyna a párja.
2021. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Volt már számomra kevésbé vonzó testalkatú párom és vele kevésbé kívántam a szexet.
2021. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor híztam a párom kevésbé kívánt.. már mással járok és ő kíván így is...
2021. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok köze van. Egymásra èpülő elemek.

Szexibbnek èrzed magad úgy is viselkedsz, erre ő jobban gerjed több, jobb lesz a szex ami a következő szexet is meghatározza.

Egyàst gerjesztik ezek.

Fordítva is igaz.

2021. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ...32 év házasság alatt én elhíztam ő már nem kíván.. én igényelném a szexet mint anno...de nem erőltetem megértem őt ..így marad a páros magány 50 felett számomra nehéz a lehetőségeket kihasználni..f/52
2021. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
70 kiló nem dagadt
2021. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 163 cm-hez túlsúlyos voltam 70 kg-osan.
2021. márc. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!