Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemnek bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek bevállalós szexpartnert találni lehetséges, vagy csak 17 éves kanos tinédzserek vannak az interneten?

Figyelt kérdés
A feleségem év elején meglepett egy 2 nős hármas szexel. A lányt szegről végről ismerte és úgy szervezte be. Igazából kicsit furcsa hogy néha látom a hölgyet és ..szeretném neki viszonozni ezt a gesztust de eddig nem jártam szerencsével. Van aki tudott találni megbízható partnert neten?
2021. máj. 31. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Itt vagyok. :)
2021. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha végtelen türelmed van a kamusok és idióták szűrésére akkor esetleg... 100 jelentkezőből 80 csak beszélni akar róla, képeket kunyeráló recskahuszár, másik 19-nek köze nincs ahhoz amit keresel és talán 100-ból ha 1 az "esetleg" kategória. Csak addig végigrágtad magad 99 levélen - az idióták tömkelegéről nem is beszélve.

Ha pasit akartok, vagy párcserét (de akár nőt 3.-nak) akkor célozzatok be egy swingerklubbot. Nincs a szüttyögés hogyaszongya' mitkerestek/hogygondoljátok/képcsere/számcsere/ááááakkornekemnemjó stb. 100% kamumentes, akkor és ott azonnal látjátok a potenciális partnereket, diszkrét, adott a hely, az idő.

2021. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én voltam mindkét változatban. Akkori csajomat is dugták szét a szemem láttára, és én is dugtam mások csaját, volt hogy ketten dugtuk valaki nőjét és élveztünk bele egymás után. :)
2021. jún. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze, de ahogy a 2-es is írta, kemény meló. Valóban sok kamus közül kell kiválogatni, de abszolút vannak ilyenek.
2021. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:
100%
Gondolom, 20 éves Adoniszt akarsz. Az nem lesz egyszerű.
2021. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szexpartner keresőket javaslom. Pasit sokkal könnyebb 3-asra találni, mint nőt.
2021. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 hülyét a legkönnyebb találni sajnos :( Egyszer próbáltuk a netről, siralmas volt az eredmény. A 80%-uk el sem olvasta mit/kit keresünk (lakhely, életkor, kinézet stb.) csak ctrl+c-vel öntötte a hülyeségeit. Pluszban a rengeteg kamus, aki képeket akar kunyerálni, meg részletekbe menően csámcsogni akar a dologról. S ott volt még a hűűűű de tapasztalt önfényezők tömkelege aki egy telefonhívásig sem jut el. Ja és a hülyék armadája. Az egyik "kedvencem" az volt aki meg se nézte hogy be sem léptünk az első levele óta de a 2. levele már válogatott halálnemeket kívánt ordenáré stílusban hogy miért nem válaszolunk.

Pár nap után feladtuk, nincs időnk, energiánk erre - lementünk egy swingerbe inkább.

2021. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
a swingerben is vannak pofátlanok akik egyből tapadnak. meg azzal az a bajom hogy ott ragaszkodnak a gumihoz. annál szebb látvány meg nincs mint maikor kettőnél több adag sperma folydogál ki a lányból. :D
2021. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 leginkább társalgást próbálnak kezdeményezni, de senki sem zaklat. Sokkal normálisabban mint egy normál szórakozóhelyen. Ha azt mondod nekik bocs, nem téged keresünk és nem fogadja el, tovább nyomul akkor azt a figurát elég hamar kirakják a klubból.

A gumit jól látod a többség ragaszkodik hozzá, de megbeszélés kérdése. Azt sem zárja ki semmi hogy ha valaki szimpi akkor megbeszélitek vele a következő talit klubbon kívül (a recin mindenhol van toll, papír). Legalább már "kipróbált" emberrel fogtok a klubon kívül találkozni, akiről tudjátok hogy valós, normális és hogy mit tud prezentálni az ágyban :)

2021. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es,hány évesek vagytok?
2021. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!