Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez rendben van így, ha titokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendben van így, ha titokban tartom?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy lánnyal, aki a barátom volt nagyon sokáig. Megkért engem, hogy maradjon ez köztünk.

A haverjaim már összekombináltak vele, mármint sejtik, hogy lefeküdtünk, de én nem akarom ezt bevallani, mert tisztelem a lányt, meg szeretem is és megígértem neki, hogy köztünk marad.

De már a barátaimnak sem akarok tovább hazudni, hogy nem volt semmi, mert hülyének néznek.

Szerintetek mit tegyek? Mondjam el, vagy tartsam tiszteletben a lányt, akivel a mai napig jóba vagyok?

Tudom, furcsa kérdés, de a hűség, vagy az őszinteség a mérvadó ilyenkor?


19/F



2021. jún. 1. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hűség és őszinteség!


Ha megígérted, akkor becsapnád.


De amúgy meg megmondod haverjaidnak "erről nem akarok beszélni". Ha okosabbak, mint pár kanos ovis akkor megértik.

2021. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha fontos neked a lány es akarsz tőle esetleg kicsit többet, akkor ne mond el. A legtöbb nő úgysem akar vihetőnek tűnni. Főleg kapcsolat nélkül, mert akkor mindenki fejében megfordulna legalább egyszer, hogy ez a csaj kapható az ilyenre és nem fogják komolyan venni. Fogd viccesre a haverjaiddal szemben és találj ki valamit.

Ha pedig olyan szinten nem érdekel, akkor ne hazudj a haverjaidnak. De akkor szerintem a lány által beléd vetett bizalomnak búcsút inthetsz.

Egyébként tudom,hogy nem mindenkinél, de szerintem az a tiszta, ha ez a dolog két ember között marad! :) Főleg ha jó volt, akkor ne rontsd el.


21/N

2021. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ a csajt tartod fontosabbnak vagy a haverjaidat.

De fura hogy nem akarja hogy tudjanak rólatok...

2021. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem 19 éves korra ezt már kinövik a kölykök.

1.) 15 éves szűzként még nagy szenzáció melyik srác melyik csajt látta a táborban a zuhany alatt, de ennyi idősen, hogy már mindenki talál magának dugópajtit, van aki sűrűbben is cserélgeti őket, még mindig ekkora téma, hogy ki kivel dugott?


2.) "De már a barátaimnak sem akarok tovább hazudni" Mivan? Mi köze van bármelyik haverodnak ahhoz, hogy te kivel dugsz? Meg mért tartoznál nekik elszámolással ezügyben? Még ha valamelyikük anyját húzogatnád, ahhoz sem lenne semmi köze egyiknek sem.

2021. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a haverjaidnak a szexuális életedhez, nem tartozol magyarázattal.

Ha úriember lennél, akkor nem erről témázgatnál, de ők is jó bunkók hogy képtelenek leszakadni, ez magánügy.

A csaj bizalmát nyilván buknád, azzal nem fogod kimagyarázni, hogy "dehát kiszedték belőlem", eddig se volt közük hozzá.

2021. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt tanácsolom, hogy akármekkora a nyomás a haveroktól, egy férfi nem szegi meg a szavát és letojja, hogy emiatt a haverok mérgesek rá. Amúgy is ahogy az 5ös írta, privát ügy, ha valaki nem fogadja ezt el, akkor küld el a sunyiba.
2021. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel poénként majd tegyél egy megjegyzést hogy sajnos tényleg nem jött össze a dolog. Ne áruld el a lány bizalmát inkább próbálj véget vetni a haverok spekulálásának.
2021. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a "sportban" a diszkréció alapkövetelmény! Ha a lány megtisztelt a bizalmával és ágyba bújt veled akkor hallgass róla, ha ezt kérte. Elpletyizheted, villámgyorsan körbe fog menni a híre (mindenki csak egy embernek mondja el hogy "pszt titok"), meg ama infó is hogy megbízhatatlan vagy aki nem tud titkot tartani. 1-2x és el fog ez is terjedni rólad s lesz egy csomó lány aki pont ezért fog elkerülni.
2021. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem attól függ hányan vannak és mennyire közeli a viszonyod a haverjaiddal. Nekem például van 2 haverom(barátom😄), akikkel mindent megosztok, azt is ami "titok" kíváncsi vagyok a véleményükre stb., ők persze nem mondják el senkinek. Szóval te tudod mennyire tudsz megbízni bennük, de ha nem ilyen nagyon közeliek, akkor inkább ne szerintem

20F

2021. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha más valaki rád bízza a titkát, akkor azt is elpletyized nekik?

Ami csak rólad szól arról egyedül rendelkezel, de ami másnak is a titka, akkor jó nagy tahóság elpletykálni.

2021. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!