Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívesen megdugnám a szomszédc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen megdugnám a szomszédcsajt, nemrég költöztek ide. Ő fiatalabb mint én, van párja és nekem is?

Figyelt kérdés

Néha titokban kilesem, amikor kertészkedik, egész jó alakja van, én meg közben fogom a slagomat és locsolok.

Fantáziálok róla, felizgat szemüveges, de bejön.

Mit tegyek?



2021. jún. 1. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dugd a te csajodat inkább.
2021. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy az enyémet dugom, de férfiből vagyok.
2021. jún. 1. 11:14
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy benned semmi hűség nincs, de miért gondolod hogy a szomszédban sincs...?

Ne magadból indulj ki

2021. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfiség nem azt jelenti, hogy megdugsz mindenkit aki tetszik. A férfiséghez hozzátartozik, hogy egyenes vagy és tudod kontrollálni magad.
2021. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Te nem férfi vagy, csak egy kanos kisfiú. Egy férfinek van önuralma.
2021. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

De most mit vársz tőlünk? Most ha azt mondom, hogy menj és dugd meg, akkor most azonnal fogod magad és átmész megdugni? Mert ha így működsz, akkor adok egy számlaszámot is és oda meg utalást kérnék...


Most értem én, hogy bejön, más is meglesi a szomszéd csajt ha az méltó rá...de most mit akarsz? Én döntsem el helyetted, hogy meg merd-e csalni a csajodat szomszéddal? Nem beszélve róla, hogy a "szomszéd csajnak van-e gusztusa hozzád?" című témakör még szóval se jött...szóval attól, hogy te recskázol rá, még nem biztos, hogy ő bármibe is hajlandó lenne (főleg a pasija mellett) bármire vele

2021. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts a barátnőddel, ha már mást akarsz.

Benne van, hogy a szomszéd csaj nem szakít, és nem fekszik le veled, de csak így egyenes a dolog.

2021. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csupán a véleményekre vagyok kíváncsi és nem vagyok megcsalós típus, de ki ne fantáziálni Ilyenről, szerintem a csajok is simán, amikor a párjuk döngeti.
2021. jún. 1. 11:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
És most azt akarod, hogy egy tucat pasi veled együtt fantáziáljon a szomszédodról?
2021. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

De még így sem tiszta...most arról kéred a véleményemet, hogy szoktam-e jó csajokról fantáziálni (különös tekintettel arra aki a szomszédágban lakik?).


Nyilván mindenki szokott, igen még a csajok is... de ez meg nyilván való, evidens

2021. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!