Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus hogyan? Nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus hogyan? Nemrég volt az első szexem

Figyelt kérdés

Decemberben vesztettem el, nagyon szeretem a szexet a párommal, ő mindig elmegy, én pedig nekem még nem sikerült. Ennek ellenére is élvezem az együttlétet. Őszintén szólva nem igazán nyúlok magamhoz, nem tapasztaltam ki nekem mi a megfelelő. Nem is igazán vágyok rá hogy magamhoz nyúljak, így hogy elkezdtem szexelni, akkor se. Valahogy ez a magamhoz nyúlás nem vonz, kivéve ha már nagyon kívánom. Pedig rengetegszer én kezdeményezek, nagyon vigyáz rám a barátom, mindig kísérletezünk mi a jó nekem (Gyógyszert szedek, tehát nem gumiban csináljuk az aktust)

Nektek mennyi idő volt mire életetekben először lett? A női orgazmusnak minden aktusnál kellene lennie?

Nyalásnál sokszor remeg a lábam és érzem hogy iszonyat jó, de orgazmusig nem jutunk (egyébként nem zavar)

Idő kérdése lenne? Mert enélkül is jó nekem, de érdekelne ez az érzés is

Az mennyire jó ötlet lehet hogy az elején előjáték nyalás, egy ideig mozog bennem, majd megint nyalás? Ezen gondolkodtam, hogy lehet ez dobna rajta

(A nyalás ujjazás kombó ami eddig a leginkább bevált

Illetve ti mit éreztek közben?

Nekem sokszor olyan, mintha pisilnem kellene:D


Bocsánat ha tapasztalant kérdezek, de tényleg érdekel

(üzenetet nem kérek!)

20/L



2021. jan. 14. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak az első volt, akkor semmi gond. Időtök van, ismerd meg a tested és ismerjétek meg egymás testét is. Pettingeljetek sokat, ne csak a szex legyen az elsődleges cél. És ha nem zavar, akkor nyugodtan izgasd magad szex közben, nagyon be tudnak indulni tőle a pasik.
2021. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kicsit furcsa, hogy első szexnél már fogamzásgátlót szedtél gumi helyett.


Egyébként pedig szerintem nem tudsz feloldódni.

2021. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már egy éve szedtem, elsődlegesen görcsökre írták, amúgy az első pár alkalommal gumi volt, most hagytuk el
2021. jan. 14. 14:39
 4/12 A kérdező kommentje:
December vége óta szexelünk, kb 5-6 alkalom volt eddig
2021. jan. 14. 14:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Sok petting volt az első szex előtt
2021. jan. 14. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak az első szex előtt gondoltam, úgy általában. Nem kötelező mindig a konkrét szex 🙂
2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Márpedig nyújál magadhoz, akár az együttlét során is. Ha te magad nem tudod, hogy mi kell az orgazmushoz, nincs sok esély rá. A fiútól ne várd, hogy majd ő megoldja.
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kéne tovább csinálni, mkkor érzed a vizelési ingert. Az lesz az orgazmus, ha csúcsra hagyod jutni.
2021. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy a szorongásaim miatt? Félek elengedni magam, néha közben eszembe jut nehogy terhes legyek, és éppen lelkileg se vagyok a toppon, új az egész- egy pàrkapcsolat meg a szex is. Nem igazán tudom elengedni magam, hamar el is fáradok, de kívánom őt
2021. jan. 16. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás az nagyon-nagyon nem tesz jót, az tuti.
2021. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!