Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 évesen egy férfinak a napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen egy férfinak a napi 2x maszturbálás soknak számít egy párkapcsolatban? Reggel munka előtt, és este alvás előtt. A heti 1-2 szex kevés úgy érzem.

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként mondom, ez már beteges...

31 vagyok, feleségem terhes, le vagyunk tiltva a szexről. Így van az, hogy 2 max 3 alkalommal vonulok el egy héten... nem naponta.


Míg aktívak voltunk a szexbe (hetente kb 3-4 szex), volt, hogy hetekig hanyagoltam a dolgot...

2021. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Napi kettő az még egy hormonoktól megbolondult tiniédzser fiúnál is elég meredek.

Annyit egy nő se fog veled szexelni, ami kiváltaná a napi 2 farokverést.

Ritkán mondom azt, hogy valaki túltolja a szexualitást, de nálad szerintem ez a helyzet.

Lehet, hogy ez nem is a szexről szól, hanem valami megrögzöttség, pótcselekvés.

2021. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
30 évesen kicsit sok igen. Heti 1-2 nem lenne az de hogy nő mellett is ennyiszer vered az nem fog jót tenni.
2021. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Itt mát van egy jókora defekt is.
2021. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem a napi 2x maszturbációval van gond, hanem hogy az egyik fél kevésnek érzi a szexet ezért maszturbál állandóan. Nem egyeznek a szexuális igényeitek, ez a gond.
2021. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

nem kell bántani. Ez életstílustól függ. Nálunk sincs 1 éve szex, mert problémás volt a terhesség és stb, lényeg, hogy nem lehet, hiába akarnánk.

Nálam is volt, hogy hetekig, vagy 1 hónapig nem volt semmi és nem is kívántam, és volt, amikor naponta kettő. Annyi minden befolyásol, stressz, munka, pörgés, sport, egészség... most pedig a korona.

Most éppen abban a fázisban vagy, ahol a szex fontos minden nap és emiatt jobban gerjedsz. Én is abban a fázisban vagyok, azért is gyakorizok itt. Mert szexen jár az agyam.


Nem kell félned, ez nem betegség, és ha szereted és élvezed és jó neked, akkor csináld.

2021. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi badarságot összehordani bakker, sírok ezen az oldalon.

Ez olyan mint ha azt írnátok ne így hordja a haját hanem úgy mert azt úgy kell.

Ki határozza meg az egyén számára, hogy neki mi a jó?

Ne vicceljünk má!

Ha a kérdezőnek sokkal nagyobb az igénye a szexre, akkor nincs baj a napi 1-2 önkielégítéssel egészen addig amíg nem megy a szex rovására.

Másrészről pedig inkább M. Marcsival csalja az asszonyt, mint a szomszédasszonnyal.

2021. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló, miert lennék defektes ? A többieknek köszönöm az építő jellegű hozzászólást.
2021. jún. 1. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
39 éves nő vagyok. Nem minden nap, de elég gyakran, kb. két naponta masztizok úgy, hogy párkapcsolatban élek. Nálam is gyakori, hogy egy nap akár 2-3-szor is csinálom. Mindenki másképp működik.
2021. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

#9: Szerintem többségünk azért látogatja az oldalon ezt a szekciót. mert itt keresünk lelki kielégülést. Vagy többre vágyunk mint amink van, vagy jobbra, vagy másabbra.

Én is naponta egyszer vagy kétszer csinálom, párkapcsolatban élek, és 44 ff vagyok.

2021. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!