Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők és férfiak, hogy álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak, hogy álltok az ellenkező nem szájjal való kielégítésével?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 04:40
A kérdező szavazást indított:
Imádom, izgat, elsősorban a magam örömére nyalok. (férfi vagyok)
Azt szeretem benne főleg, hogy örömet okozhatok a partneremnek. (férfi vagyok)
Közömbös dolog a számomra. Ha van rá igény, csinálom, de túlélem, ha kimarad a szexuális életemből. (férfi vagyok)
Nem szeretem, de ha kell, csinálom a másik kedvéért. (férfi vagyok)
Nem csinálom, mert nem akarom. (férfi vagyok)
Imádom, izgat, elsősorban a magam örömére szopok. (nő vagyok)
Azt szeretem benne főleg, hogy örömet okozhatok a partneremnek. (nő vagyok)
Közömbös dolog a számomra. Ha van rá igény, csinálom, de túlélem, ha kimarad a szexuális életemből. (nő vagyok)
Nem szeretem, de ha kell, csinálom a másik kedvéért. (nő vagyok)
Nem csinálom, mert nem akarom. (nő vagyok)
72 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom csinálni.Nő.
2021. jún. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom,izgat a magam örömére nyalok! Nem beszélve arról, hogy szeretek örömet okozni a partnereknek!
2021. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
2 vagyok! 32F
2021. jún. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Közömbös, és nem is nyalnék, ha nem lenne muszáj, de muszáj kompenzálnom valamivel. F
2021. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom csinálni, magam és természetesen a partnerem örömére teszem. N
2021. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem kinyalni a barátnőmet,

mert így tud a legnagyobbat élvezni,

mert így nem kell küzdenem azért, hogy ne menjek el túl hamar,

mert nagyon jó érzés, hogy ilyen jót teszek vele,

mert élvezem a játékot a nunijával, különösen, amikor érzem, hogy már a falra mászik a vágytól, és leveti a visszafogottságát, és szinte kiabálva kimondja, hogy mit akar és hogyan.

Hát ne akarjam ezt naponta?!

Én is nagyon élvezem a nyelvét, és megtanítottam, hogyan szeretem, meg is kapom, nincs benne hiba.

2021. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Biszex vagyok, imádok nyalni, főleg úgy, ha közben bennem van a kedvesem! Az pedig eszméletlen jó, amikor beleélveznek egy csajsziba és én kinyalom belőle.

Évek óta járunk ilyen bulikba, talán ezek a legjobb pillanatok 😍 Na jó, az sem rossz, amikor több pasi van velem-bennem 😛

2021. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Imádom adni és kapni is. Ha jelentkezik nő a közelemből szívesen bebizonyítom. Imádom hallgatni nyalás közben a nyögéseit a nőnek.
2021. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom nyalni mindenhol. Jobban izgat engem, mint őt.
2021. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Én azért odáig el jutok meg válogatom, az hogy meg nyaligálom, több dologtól is füg, pl egy éjszakás kaland vagy ki hogy mondja, ott nem igazán de természetesen viszont sem várom olyankor el, egyik exemnél volt olyan hogy, meg tálalta mi az amit ő adott felém, én az ágyon ki feküdve ő háttal nekem felettem rá ült a fejemre kellemesen dörgölte a fenékét az arcomon, közbe nyalogattam a sunát, mivel párom volt ez igy számomra minden gátlás nélkül imádtam ahogy a fejemre arcomra ült.
2021. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!