Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szex társkeresőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szex társkeresőre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

Kinek melyik szex társkeresőn sikerült partnert találnia?

Pasi vagyok.



2021. jún. 4. 14:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tinder? 50-60 nő elég hihetetlenül hangzik.

Hogyan csináltad? Mesélj kérlek.

2021. jún. 4. 21:17
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 gondolom úgy, hogy budapesti. Vagy valahol a közelében lakik, vagy képes elautózni odáig 1 dugásért :D Nem csak azért mert ott van a magyar felhasználóbázis 60%-a kb, de sokkal nyitottabbak ott az emberek, míg vidéken, főleg a kisvárosok-falvak környékén qrva konzervatív mindenki. Amikor budapestre raktam be magam, sokkal nagyobb élet volt a profilomon, de még Győrben is ami ugye jóval kisebb, de itt lent vidéken SEMMI. Nyilván nincsenek fuckboy-os képeim, olyan átlagosak, de azért hozzátenném hogy az én szememben a nők is rohadt átlagosak ezekkel a művészien kamus képeikkel, nagyon ritka aki képes normális, életszerű képet felrakni magáról :/
2021. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ja és a szex társkeresőket szerintem felejtsd el, azok szinte csak a pénzre mennek rá. Kamu profilok, regisztrálsz és már 5 nő ír rád hogy dugni akar pedig se képed se semmi, aztán ha írni akarsz nekik akkor fizetned kell, első üzenet ingyenes még sok helyen, és tényleg vissza is írnak bármit írsz, de gyanítom 1 vagy több férfi aki az oldalnál dolgozik az ül ott és válaszolgat a kamuprofilok nevében... Tinder, Badoo, ez a 2 legreálisabb online társkereső, és még ingyen is lehet érvényesülni.
2021. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen szexpartner oldalon , sokszor az igények az egekben vannak. Amit aligha ha tudsz teljesíteni. Persze mélyen ez azért van mert szándékosan keres olyan illetőt aki nem felel meg neki mert csak a vágy van meg. igazán nem is keres senkit. Csak az ego aminek ez jól esik, és simogatja. Jobban jársz valami buliban.
2021. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!