Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy roma lánynak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roma lánynak milyen pártalálási esélyei vannak? Érdemes társkeresőre regisztrálni? Vagy hol ismerkedhet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól nézel ki, és normális vagy, akkor nem fog hátrány érni. Nekem volt olyan roma származású barátnőm, akiről csak akkor tudtam meg, hogy az, mikor már együtt voltunk. Ha szép vagy, és jól öltözködsz, akkor bárhol találsz fiút, mert a fiatal fiúk tömegesen epekednek barátnőért.
2018. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Ja, ne haragudj, most látom, hogy melyik alkategória :P Bocsi, akkor tárgytalan a válaszom. De, hogy ne menjek el üres kézzel, szerintem nézz be a Társadalomelméleti Kollégiumba (TEK). Biztos nem könnyű roma leszbikusként párt találni, de ha valahol, ott lesz esélyed és nem fognak kinézni.


[link]

2018. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%

Szerintem aki leszbikus ergo átéli azt, hogy más és a társadalom egy nagy rétege kitaszítja, az nem lesz rasszista, sőt, aki normális az pont lesz****ja, hogy milyen származású vagy.

Személy nekem nagyon be is jönnek a roma lányok, emellett nyilván minden népcsoportban ugyanúgy vannak hótbuta balf****szok, meg normális, kedves rendes emberek, szóval annak akinek van egy kis agya teljesen tárgytalan, hogy roma vagy. (Max bejönnek neki kinézetre a romák mint nekem)


L

2018. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is félig roma származású vagyok és vonzódom a nőkhöz is. Annyi a hátránya (legalábbis nálam) hogy a családom ezt nem fogadná el ha megtudná:D
2018. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem hátrány,ha egy rendes normális emberről van szó,ugyanannyi eséllyel indul,mint egy nem roma.

A barna szem barna tónusok meg még kifejezetten vonzóak is számomra :)


23/L

2018. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam jók. :)
2018. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi esélyed van.

Én a barátnőmet egy klubban ismertem meg, bulizás közben. Roma. Én nem.

Normális, igényes kinézet,beszéd,udvariasság.

Ezek az alapok számomra,mindent megbeszéltünk, mindketten hűségesek vagyunk, éljük az életünket, egymással boldogságban.

Aztán hogy ki mit szót hozzánk, roma nemroma, leszbikus nem leszbikus.. Kaptunk mi is hideget meleget. De még mindig egymást nyűjjük, most nyáron hozzá is megyek :D

Szóval lehet!! Mindent lehet...!

25L

2018. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz társkeresőn, élőben, utazás közben, teljesen mindegy, csak próbálkozz. Ha ülsz kukán, senki nem fog észrevenni, belédhabarodni meg pláne. Roma vagy vagy sem, az intelligenciára sokan vevők.
2018. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!