Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arra vagyok kivancsi, kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vagyok kivancsi, kinek mi volt szex kozben a legcikibb elmenye? Nekem az, hogy egyszer szeretkezes kozben pukiztam.De nem csinaltunk gondot belole :)

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bejött exem huga, amikor épp a melleire durrantottam az adagot
2021. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
juuuuj :D
2021. jún. 4. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen

aki nem kopogxD

2021. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
120 kilós dagadt kolléganőmmel kocsmáztunk. Filmszakadás, reggel az ágyában èbredtem meztelen. Mellettem aludt csupaszon, szétterülve. Mindenütt zsír, háj, szétfolyva. Nagyon gusztustalan làtvàny volt. Azt mondta jót szexeltünk amit nem hiszek el mert nincs az a mennyiségű pia ami széppé teszi. Hálàt adok a sorsnak az emlékezet kiesés miatt.
2021. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Épp a fenekemet kedte izgatni kezzel,mikor fingottam.

Jó sok idö kellett,mire megint odamerészkedett.

F

2021. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

"120 kilós dagadt kolléganőmmel kocsmáztunk. Filmszakadás, reggel az ágyában èbredtem meztelen. Mellettem aludt csupaszon, szétterülve. Mindenütt zsír, háj, szétfolyva. "

:DDDD beteg vagy. hogy a fenébe tudtál így berúgni? Nem hiszem el ember.

Nekem a legcikibb az volt, bár nem is ciki, csak kellemetlen, hogy a barátnőmbe tövig nyomtam, és neki iszonyatosan fájt utána. Pedig nem voltam durva, csak elsőre próbáltunk ki egy pózt, és valahogy úgy érintette...

2021. jún. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

En terdeltem a baratom elott, fogta a fejem es mozgatta a peniszet. Benyitott noverem hogy menjunk vacsorazni es mindent latott..


A masik eset a koliban volt szinten terdeltem es a baratom eppen elelvezett amikor bejott a szobatarsam.

2021. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajom anyja bejött én fölül benne igaz a takaró rajtunk volt. Leült az ágy szélére,hogy szerintünk mi legyen az ebéd. Én megálltam benne és úgy beszéltük meg az ebédet
2021. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
85%

Apósjelölt kopogás nélkül benyitott, miközben a lányát kutyában juttattam a csúcsra. Olyan gyorsan még nem múlt el merevedésem.


Egy másik eset meg a f-ngáshoz közhető: elég sokáig tartogattam, szorítottam, hogy meglegyen a perfekt merevedés...ahogy mindketten elélveztünk, kieresztettem a fáradt gőzt.

2021. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
#4 ez velem is megtörtént, és hozzátenném hogy fullasztó szúrós izzadságszag is társult hozzá, soha nem éreztem még magam annyira elvetelmültnek mint azon a reggelen. Szőrös is volt, de úgy hogy a köldökéig ért fel a szőr egy csíkban, mint a férfiaknak, és a lábai is teljesen szőrösek voltak. És láttam az elkötött teli kotont is az ágy mellett a földön, tehát 100% hogy megtörtént...
2021. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!