Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek nincsenek jó külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincsenek jó külső adottságai azoknak szinte lehetetlen a pártalálás?

Figyelt kérdés

Pl fiúknál az alacsonyság, előnytelen arccal.


Vagy valamilyen testi fogyatékossag (mozgássérült)


Akinek ez jutott szinte esélytelen az hogy párt találjon?


2021. jún. 5. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Semmi sem lehetetlen.
2021. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha körül nézel az utcán láthatod hogy előnytelen kinézetű embereknek is van párja.
2021. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem,ha a maga "kategóriájaban" keresgél és/vagy szórakoztató,kedves személy.

Volt osztálytársnőm például egy kifejezetten csúnya lány,mégis van párja.A srác aztán végképp nem egy adonisz,de szeretik egymást,boldogok.

2021. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Igen
2021. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát mindenesetre tetemes hátránnyal indul, ezt kár tagadni, én az éppen elfogadható magasság vagyok szerintem sok lánynak, 179 centi, igaz nekik 180-ra kerekítem, és az én arcomat se szokták túl előnyösnek tekinteni a legtöbben és akkor most finom és nőies voltam :D persze ha 170 vagy, de emellett megnyerő a stílusod, nagyon okos vagy, akkor szerintem igazán szép lányoknál is van esély. Én azt vallom, egy férfi annyiképpen ki tud tűnni, pl egy mély nyugtató hang is egy olyan adottság ami sok nőt levesz a lábáról.
2021. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehetetlen de nagyon nehéz.


Vicces hogy milyen példákat hoztál fel, én súlyosan nagyothalló vagyok, de az ismerkedés során az okozza a legnagyobb problémát hogy nem szép az arcom.

2021. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehetetlen. Persze nem topmodelleket kell kinézni (bár az se lehetetlen), hanem hozzá passzoló nőt. Mozgássérült esetén szoktak lenni ilyen csoportok vagy programok, ott is lehet ismerkedni. Ha van hasonlóság, akkor könnyebb párt találni. De vannak olyan nők, akik nem foglalkoznak a külsőségekkel, csak azzal, hogy milyen személyisége van az illetőnek. Mozgássérülteknél az is számít, hogy mikor lett az (és persze hány %ban az is fontos), mert ha kicsi kora óta mondjuk kerekesszékben éli az életét, akkor sajnos fejlődésben, szellemileg sokszor elmaradottabbak az átlagnál, mivel nem tudtak sok mindent megtapasztalni. Ez lehet probléma. De mint mondtam, nem szabad feladni mert semmi se lehetetlen, nekem van olyan ismerősöm (N és F is), aki nagyon előnytelen külsejű, mégis annyi nője volt hogy már számon tartani se tudom. Van olyan lány ismerősöm is, aki vak, neki ezer éve van párja. Van olyan lány ismerősöm, akinek az egyik szemét kivették (de van műszeme), emiatt kicsit furin néz, neki is volt már több barátja is. Szóval én azt látom, hogy azért elvannak ezek az emberek is:)

N

2021. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Stílus, kisugárzás, személyiség, külső - ez a négyesfogat adja a ffi vonzerejét. Ha az első háromban jó valaki akkor azzal bőven tudja kompenzálni a külső hátrányosságokat. A picsogás, önsajnáltatás, kezdeményezésképtelenség viszont olyan hátrány amit semmilyen külsővel nem lehet kompenzálni.
2021. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
#8 A kisugárzás a külsőn múlik.
2021. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

#9: hát rohadtul nem:D

N

2021. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!