Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ha megváltozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha megváltozik szex után az "illatod" intim tájékon?

Figyelt kérdés

Hüvelyi folyás nincs több a megszokottnál, az állaga sem változott, viszont az illatom nem olyan mint szokott, kissé kellemetlen, pedig odafigyelek az intim higiéniára.

Ezt azután vettem észre, hogy legutóbb szexeltem és a pasi hozzám nyúlt.

Fertőzésem lehet ha nem volt megfelelő az ő higiéniája?


2021. jún. 5. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az illat ciklusonként változhat,nem mindig ugyanolyan.

Szerintem ha nincsen más egyéb tüneted például folyás, viszketés, fájdalom stb. Akkor nincsen gond. Ha sokáig fenn maradna ez a szokatlan szag akkor érdemes megnézetni nőgyógyásszal

2021. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusod, az általad fogyasztott ételek, italok, gyógyszerek is befolyásolhatják az illatod. Ha gumival szexeltetek, akkor a gumi szaga is lehetett, ha benned ment el, akkor az ő spermájának is érezhetted a szagát. Az is lehet változó, szintén étkezés, dohányzás stb függvényében. Viszont nyilván lehet fertőzésed, ha nem megfelelő a higiéniája.
2021. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A hetekig mosatlanul viselt zárt bőrcsizma finom ecetes, savanyú láb illatot kölcsönöz az izzadtságtól felpuhult talppárnáknak.
2021. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a Ph-d változott meg szex után. Ez természetes. Fertőzést észrevennéd, ha nincs folyásod, nem viszeket ég akkor nem erről van szó. Nekem pl annyira felborul a ph lent szex után, hogy nem is tudok 1 nél többször szexelni egymás után, mert már kellemetlen. De ez már évek óta így van:D szóval simán lehet, hogy emiatt más az illatod is. Ha nem múlik el, akkor talán kérdezd meg a dokid:)

N

2021. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió dolog befolyásolja az intim illatot ahogy fent is leírták. Eleve aktusnál változik a lubrikáció, fokozottabb a termelődés, "öblítődik" a hüvely, hámsejtek válnak le a hüvelyfalról aktus közben stb. Semmi rendkívüli nincs ebben, utána visszaáll majd a "normál" illatra.
2021. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exem peteéréskor stabilan joval "erosebb" szagú volt. Olyankor elofordult, hogy már szinte kellemetlen volt az illat. De hát ez normális volt nála. Tudtam hogy tisztálkodik, és tudtam hogy ez csak a ciklusa neki. Ha nálad is ez áll fel, akkor ezzel nem tudsz tenni semmit. Max nem nyal ki a pasid ezeken a napokon, ha érésed van vagy ha erosebb az illat kicsit.

Csak simán legyen természetes a cucc koztetek, ha erosebb a szagod nem megy le, neked meg nem kell belole nagy dolgot csinálni. Ilyen van.

2021. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt az illatommal probléma.

Fura ez nekem.

Peteéréskor sem szokott ilyen erős lenni.

2021. jún. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!