Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érezte más is úgy h teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte más is úgy h teljesen megváltozik a személyisége ha szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon csendes és visszahúzodó lány vagyok. De ha szexre kerül a sor teljesen más leszek. Mint egy kiéhezett k.... aki nem akar mást csak h alaposan megkúrják sokszor... nem tudom kontorollálni és aggodok h mi lesz akkor ha majd rendes kapcsolatban ez visszataszító lesz. 21/L

2018. aug. 15. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy szex közben szabadjára engedi az érzelmeit, és például minden erejével a partnerére zúdítja?
2018. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Részben igen. De igazábol ha csak a szexre gondolok akkor is ilyen vagyok. Iskolás koromban is nem egyszer kellett wc-ben masztiznom mert nem birtam magammal. Elég csak a szexre gondolnom és beindulok. És ez olyan nekem mintha nem én lennék.
2018. aug. 15. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen kiehezettebb tipus vagyok. Ez a pasiknak altalaban bejön. Az mas kerdes, hogy az enyemnek pont nem es totál kivagyok emiatt. 😂😂
2018. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is felszabadultabb vagyok közben, nincs ezzel baj.


L/20

2018. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok.

/L

2018. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez
2018. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Williamspear ***** válasza:
67%

Semmi gond nincs ezzel! 😊

Egyébként nagyon tudjuk imádni ha a Nő a hétköznapi mindenben csendes majd amikor a szexre kerül a sor akkor "letépi" a péniszünket! 😍

Nem változik meg a személyiséged csak kinyílik! 😊

Sőt azt mondhatnám nagyon jó személyiséggel vagy megáldva! 😊

Az a férfi akivel komoly kapcsolatba kezdesz és ezt negatívumként említi meg azt rögtön dobd!

Javaslatom oka egyszerű.

Elfogadja a szenvedélyessegedet mint ajándékot s mivel nem becsüli birtokolni és nem élvezni akarja azaz önző!

Egy ilyen férfi nem érdemel meg egy ilyen jó nőt!


Tapasztalt F

2018. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen csajokat! ;)
2018. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
hát hallod én jól meg bsználak!
2018. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
am én aszógépleszek, állat de szeretik
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!