Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők előjátéknál a pasi nyaljon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők előjátéknál a pasi nyaljon élvezésig? vagy az tényleg csak előjáték legyen

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezésig nyaljon
2021. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat miutan elment a pali utana elvezesig nyaljon. Mivel szextol nem megyek el, es ha behatolas elott elvezek el, akkor meg tul erzekeny.
2021. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az előjáték nem azt jelenti, hogy nem lehet alatta orgazmus :D természetesen nyaljon élvezésig, vissza is rántanám a fejét, ha lógva hagyna..főleg, hogy szerintem sok más nő nevében is mondhatom, hogy könnyebben megyünk el nyalástól, mint magától ag aktustól
2021. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ez attól függ, hogy megtudod e annyira dugni, hogy elmenjen attól, vagy nem. Illetve vannak lányok, akik csak csiklótól tudnak elmenni.
2021. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezésig inkább
2021. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Én minden alkalommal élvezésig nyalok, akár többig is. Csak így tudok kielégíteni egy lányt, mivel gyorstüzelő vagyok és mini méretű.

De nagyon szeretek akár órákig is nyalni és állítólag nagyon jól csinálom. Az esetek többségében én el sem megyek, ami nem zavar.

2021. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezg nyaljon.
2021. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek jöhet még
2021. jún. 6. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető dolog ,hogy előjáték közben többször is elélvez, imádom kinyalni a nedvességet a végén.😋

F

2021. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem az utolsó 2 exem közül egyik se szerette, ha előjátéknal orgazmusom nyalom. Ahogy valaki írta, túl érzékeny lett nekik orgazmus után, és utána már nem élvezték annyira magát a dugast. Azt szerették ha jó nedvesre nyalom, felizgatom, dugunk, kozben vagy elelveznek dugas közben (néha osszejott néha nem) én elsulok, utana pedig jól kinyalva elelveznek.

De ez a példa csak az én utolsó 2 exemrol szól.

Szerintem minden nő máshogy van ezzel. Meg lehet futokalandban kicsit máshogy történik a dolog, ahol nincs annyi érzelem a 2 ember között és inkább a "nyers" testi elvezetrol szól.

2021. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!