Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tévő legyek? 12 éve házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? 12 éve házas vagyok, de a feleségem egyszer sem csinált orális szexet. Én is csak előjátéknak csinálhatom neki.

Figyelt kérdés

Még csak nem is érintette a szájával. Azt mondja nála ez elvi dolog, és nem csinálja.

Ritkán volt hogy fiatal csajjal találkoztam, azok meg készségesen lecumiztak, úgy hogy élvezték és szájba is ment a vége.



2021. jan. 11. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom hogy ezt már az elején is tudtad. Akkor mért is vetted el? Vagy úgy gondoltad, hogy majd megváltozik?
2021. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha fiatal csajokkal megoldod, akkor mi a gond?
2021. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Feleséged tudja, hogy megcsalod?
2021. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igazad van, amit írtál, de nem tudtam ezt az elején ennyire. Ezt hosszú elmesélni. Szerelem volt, nem kérdeztem rá, stb.

Akkor ezt nem tartottam fontos dolognak, mert az emberi részével foglalkoztam csak.

2021. jan. 11. 13:23
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet sajnos szaladni ilyesmibe 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyébként jól alakul az életed, akkor ne add fel a kapcsolatot. Mellette azért még eljárhatsz cumiztatni, ha igény van rá. Sok-sok kapcsolat működik így, több mint az ember hinné.
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyere majd én lecumizlak! :-P
2021. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
12 év hazasság után örülj, ha van havi egy szex, nemhogy ilyen extrák.
2021. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
En azert rakerdeznek, hogy milyen elvek ezek, de persze mivel igy van a kezdetek ota, jo esellyel ez veszett fejsze nyele. Mondjuk en nem jarok olyannal akinel tabu az oral v az anal.
2021. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen válaszokra, megoldásra vársz? A feleségedet nem tudod rá kötelezni. Ha 12 év alatt nem tette, írhatunk itt bármit, nem fogod tudni rávenni. Azt sem kell írnunk, hogy járj el máshoz, hisz megteszed magadtól. Ezeken kívül milyen lehetőség lenne? Emiatt válás? Főleg ha jó a házasság. Marhaság lenne.


Mondjuk szerintem alap az orál, egyszerűen nem szabadna megvonni senkitől. :)

2021. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!