Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hatrahajlo mèh tényleg fájdalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatrahajlo mèh tényleg fájdalmakkal jár a szex?

Figyelt kérdés
Feleségemnek az van,és néha faj neki a szex a mèhe miatt is,azt mondja. Csak azt nem értem régebben még a kapcsolatunk elején nem volt vele gond,mehetett lovagló póz,misszionárius,stb oldalról nem is szoktuk csinálni,most meg csak oldalról verjem be neki,mert máshogy fáj neki meg ilyenek,meg csak 5 percig lehetek benne,mert utánna már fáj neki a közösülés,igaz már megszoktuk ennyi idő alatt mindketten el is megyünk nagyon ritkán van hogy 10 perc kell mert én mèg nem mentem el!!

#szex #közösülés #Hatrahajlo mèh #Oldalsó poz
2021. jún. 6. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ahogy te is érzed, ez egy kicsit olyan ...már nem túl lelkes...
2021. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az, bizonyos pózokban és nagy méret esetén tényleg nagyon fájdalmas.

De ha ez eddig nem volt így nála, akkor lehetséges hogy más probléma van, érdemes lenne nőgyógyászhoz menni.

2021. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h begyűjtött valami nemi úton terjedő kórokozót. A méhszájnál tud okozni gyulladást, ez magyarázná a változást.
2021. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem kíván úgy ez is kozrejatszik
2021. jún. 6. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hátrahajló méh az egyik legkönnyebben megsüllyedő fajta. Nagyon sok mindentől elkezdhet lejjebb csúszni, korosodástól, gravitációtól, gyerekvállalástól, stb. És ha megsüllyed akkor a méhszáj is lejjebb kerül ami igenis okozhat fájdalmat szeretkezés közben. Nem kell rosszat feltételezni a feleségéről...
2021. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kell,tudom van hogy tényleg fáj neki,de két év után már volt hogy hetekig nem szexeltunk,és nem azért mert állandóan fájt volna neki sőt olyan is volt hogy hazudott hogy fáj neki csak nehogy szexelni kelljen
2021. jún. 7. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor itt érdemes egy nagyon mély őszinte tartalmas beszélgetést csinálni.

Próbálj neki kedveskedni, udvarolj neki, járj a kedvében, puszilgasd simogasd akkor is ha nincs szex. Érezze hogy fontos neked és még mindig szereted

2021. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!