Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van arra valami módszer hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami módszer hogy a szex okozta fájdalmakat elnyomjam magamban?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon más típus szexuálisan mint én. Vannak vágyaim amiket tudom hogy csak azok a lányok/nők tudnak hogy milyen akik meg tudják válogatni a partnerüket. Na mindegy. Én a szexben 1 dolgot élvezek, azt hogy a barátom boldog. Eléggé kellemetlen (enyhe szóval) számomra az aktus, kb minden pózban amit a barátom akar. Hogy nyomhatnám el a fájdalmat? Előre is köszönöm a válaszokat! 19/L

2020. márc. 13. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
És te miért nem tudod megválogatni a partneredet?
2020. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem értem, milyen speciális vágyaid vannak? Igyál egy pohár bort szex előtt, hátha attól kicsit ellazulsz.
2020. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció?
2020. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mire vágysz. Jól látom,hogy nincs vagy kevés előjáték van? Mert irtad,hogy fáj bármelyik pózban...
2020. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2 pl.: kipróbálnám hogy milyen mikor egy srác kézzel vagy szájjal izgat odalent, elmesélésből gondolom hogy nem lehet rossz.

#1 vannak a szexi, vonzó, széparcú, lepedőakrobata nők akik válogathatnak, meg a szerencsések akik szerelem, szex és minden terén megtalálják a partnerüket, és vagyok én....

#3 megbeszéltük hogy őt az én vágyaim nem izgatják, hát az élet néha lemondásokkal jár

2020. márc. 13. 18:55
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha nem a baratod tulzott mereterol van szo, akkor ugye egyaltalan nem vagy feluzgulva, sot, feladatot teljesitesz.

Ha jol ertem, nem olyan a baratod, mint amilyet szeretnel magadnak. En ezt nagyon is megertem. Ezert voltam szuz sokaig, meg egyedulallo sokat. En nagyon vagytam szexre, de egyszeruen tudtam, inkabb a halal, mint kozombosen, vagy undorral, ha nem kivanom a masikat.

En mai napig egyedul lennek, ha nem nyilt volna ki elottem a vilag pasizas teren.

Ez tragikus. Jo hir, eleted masik feleben meg elvezheted a szexet masvalakivel.

Biztos, hogy egyutt kell lennetek?

2020. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezt mèg olvasni is faj.
2020. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Most latom, baratodat nem erdeklik a te vagyaid?! Akkor vagy hagyd el, az onbizalmad ugyis lerombolta, vagy maradj ebben a siralomvolgyben, de minek.
2020. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak egy tàrgy vagy neki igaz? Es mivel ugy gondolod nem kapsz jobbat, ezert barmit megtehet veled.
2020. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 igen, nagyjából körülírtad a helyzetet!
2020. márc. 13. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!