Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezeket meglépnem egy házibuliban? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel viszonylag szoros a kapcsolatunk, pedig ő Kecskeméten, én pedig Budapesten lakom. Jövőhét hétvégére szervez egy házibulit, de csak őt ismerem a bulizós társaságból, mást nem. Sok lány lesz ott, a legtöbb elég jól is néz ki, ezért elkezdtem fantáziálni, hogy miket lehetne ott velük csinálni. Természetesen sok alkohol is lesz a helyszínen.

Szerintetek érdemes szexuális töltetű dolgokkal (csók, simogatás, tapizás, petting, szex) próbálkoznom annak ellenére, hogy nem orgiának hirdették meg a bulit? (A lányok a srác osztálytársai, úgyhogy soha többé nem fogom őket látni) Erőszakról szó sincs!

18f



2021. jún. 6. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Persze,egy buli nem arról szól hogy távolságtartóan és jó nevelten telik az idő :)

Ismerkedj,közeledj a csajok felé.Ha bejössz valakinek nyitott lesz rád,főleg egy kis itallal megolajozva a dolgot.Csókig,tapizásig simán eljuthatsz.A többi a lánytól függ,meg a vérmérsékletétől :) Van akivel ennél tovább semmilyen formában nem tudnál eljutni akkor és ott.Viszont van olyan,aki simán kezdeményezné a többi dolgot magától is.Úgyhogy csajfüggő.

2021. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
En no letemre nem azert megyek el bulikba, hogy kanos kis kisfiucskak taperoljanak,es azt kepzeljek, hogy orgian vannak. A kezedet tuti letornem, ha fogdosnal..
2021. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Persze az ilyen bulik az ivászatról meg a nagy kefélésekről szól
2021. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 A tapizás csók közben/után történne. Annyira bunkó nem vagyok, hogy csak úgy random fogdossak mindenkit.:)
2021. jún. 6. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha illedelmesen, jól nevelten, udvariasan közeledsz akkor nagyobb esélyed van a sikerre, a szexre! Gumi legyen nálad!
2021. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 Már betáraztam.:D

2021. jún. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!