Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora összefüggés van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora összefüggés van a csekélyebb élmény és a metélt pénisz között?

Figyelt kérdés
Én körül vagyok metélve, és az az igazság, hogy nem igazán érzek túl intenzív érzeteket szex közben. Gondolom ezzel a kis csonkítással, jó sok érzőideget is eltávolítottak annó dacunál, meg állandó jelleggel érintkezik valamilyen testidegen felülettel az se segít. Mások, tapasztalatok ? főleg inkább olyanok aki kutólagosan lettek körülmetélve, tehát akik mindkét lehetőséget megtapasztalták.

2021. jún. 6. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fityma hiányában több inger éri a makkot, ami valamilyen szinten kevésbé érzékennyé válik. Sokszor mondják, hogy a körülmetélt emberek tovább bírják a szexet, ami általánosságban igaz is, viszont az már nagyon nem oké, hogy a szex érzése nem túl intenzív. Persze vannak tényezők, amik rátehetnek erre (túl tág partner, túl vastag gumi), de szerintem mindenképp meg kéne nézetned szakemberrel.
2021. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyorstüzelőknek van egy régi tanács, hordják napközben hátrahúzva a fitymát, hogy legyen a makk kicsit edzettebb, ebből vonhatsz le következtetéseket.
2021. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem felnőttként metéltek, nem volt negatív hatása, inkább még jobb is lett a szex. Nem volt szűkületem.
2021. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Aki körül van metélve, annak érzéketlenebb a makkja, ezáltal sokkal többet bírják szexben, sőt, sokszor elélvezni is nehéz nekik. Tehát a nők számára mindenképp előnyös. Én viszont sosem metéltetném magam, pedig gyorstüzelő vagyok.
2021. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én körül vagyok metélve, és simán elmegyek pár perc alatt is, ha épp olyan a helyzet..
2021. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!