Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már illetve lehet szakító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már illetve lehet szakító indok az anál szex (vagy annak hiánya) egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy az anál szex

miatt szakított veled a párod vagy te vele?



2021. jún. 6. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Olyan volt h rettegett h mikor kezdem el követelni, emiatt szexelni is félt. Aztán mikor kinyögte h nem szereti az anált, énmeg h csak akk csinálom ha kéri a nő.. hirtelen leszakadt egy tonna félelem róla aztán..na :D
2021. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már olyan hogy valaki agyatlanul erőltetett volna valamit, de inkább megszabadultak a követelőző idiótától. Ahol meg kialakul a dolog és normálisan csinálják HA élvezték is ott inkább összekötő kapocs.
2021. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehet szakító ok, amivel nem tudsz együtt élni. egyébként nem mondanám ritkának, hogy a szakító ok a markáns különbség a szexuális ízlés és magatartásbeli preferenciák között (= "nem jó vele a szex").
2021. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet szakító ők, ha az egyik félnek erre szüksége van a másik pedig nem szeretné.
2021. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mivel eleve nem ismerkedem idiótákkal:) így nincs ilyen problémám
2021. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt. Bár nem vagyok oda az análért, ha a barátnőm ragaszkodna hozzá, megtenném neki. Emiatt nem kellene szakítania.
2021. jún. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StevenUp ***** válasza:
72%
Én sem rajongok érte. Valahogy nem vonz a gondolat hogy egy lány végbelébe lökdössem a farkam. Biztos vagyok benne hogy van aki élvezi akár egyik akár mindkét oldalról, de remélem hogy sosem futok bele olyan nőbe akinek ez fő vágya lenne
2021. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez sem más mint valaki a talpakat nyalja, vagy a nő a lábaival masszírozza veri ki a partnere péniszét, vagy akár egy mellszex, arcra élvezés, és lehetne sorolni napestig.ez egy fétis.ami általában mindenkinél van,van aki képes bevallani magának és a párjának van aki pedig elnyomja és megjátsza a dolgot.aztán van a réteg aki minden próbálkozás nélkül kijelenti neki nem tetszik. Az élet és kapcsolat a kompromisszumok összessége ,ha tetszik ha nem.nem hiszem hogy ez szakító ok. Meg lehet mindent beszélni, és egy kapcsolat eleve nem az önzőségről szól.nekem is volt partnerem aki nem rajongott az anál miatt,de néha azért normális módon csináltuk, és még a végén élvezte is. Nem ezen ment szét a kapcsolat.
2021. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Olyan volt hogy a barátnőm imádta az anál szexet kapni is adni is (aminek örültem) és azért szakítottam mert túl vadállat volt szexben. Egyszer úgy megharapta hogy orvoshoz kellett mennem a farkammal.
2021. jún. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szakítottam emiatt, meg sem fordult a fejemben. Szeretem a csajomat, attól hogy ő nem igényli popsiba csinálni. Az anál szexet meg kb havonta egyszer megélem egy kolléganőmmel.
2021. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!