Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok olyan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok olyan barátnőt találni, aki igényelné a napi többszöri együttlétet?

Figyelt kérdés

Szép meg jó minden, igénylik, aztán max 1-2 hónap, és már pár naponta elég nekik

Pedig mindegyiknek volt 90%ban orgazmusa melettem

Én igényelém rendszeresen, magasabb a libidóm, de még egy olyan nővel se hozott össze a sors, akivek ez kölcsönös lett volna

26F



2021. jún. 7. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Lehet nem vagy elég jó

És csak hazudták hogy van orgazmus 🤷‍♀️

2021. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Na én pont ugyan így voltam, csak pasival. A duma megy, de aztán nincs mögötte semmi. Többszöri sikertelenség után végre találkoztam valakivel, akivel egyeznek az igények. Korábban volt már ez szakító ok is, hogy havi 3-4 volt és hasonlók.
2021. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanez a szitu nálam is. 2 barátnőm volt az életben, akikkel lehetett rendesen szexelni hosszú távon is. Ez nálam olyan heti 7-10 alkalmat jelent hosszú távon is (az orgazmusok/menetek számát tekintve).


Rajtuk kívül a legtöbb csaj, akikkel én eljutottam legalább pár havi ismeretség szintjére, nem volt kedvük már középtávon sem ennyihez.

2021. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. mindennap igénylem legalább 1x, van amikor többször is belefér.


Nem nagyon lehet kiszűrni, mert mindenki azt mond amit akar. Próba szerencse.

2021. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi is ezért szakítottunk exemmel, ha nagyon vonzódom a lányhoz, folyton kanos vagyok még 3 orgazmus után is😄

20F

2021. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én pont fordítottjával találkoztam régebben mindig. Hogy egyre többet akartak. Aztán én magamon meg azt veszem észre, hogy 30 felett szép lassan elkezdett nekem kevesebb lenni az igényem. Mostanra sajnos azt vettem észre magamon, hogy a kapcsolatomban is el lennék szex nélkül is. Persze ez sok mindentől függ, hogy mennyire vonzódik valaki a másikhoz, vagy mennyire leharcolt.

De a saját és néhány ismerősöm példája alapján azt mondom, hogy ez nálad is változni fog. Neked sem lesznek akkora igényeid, először a szexben, aztán meg már az önkielégítésben sem. Az arra való inger kicsit később és lassabban kezd csökkenni. Nekem fiatalon volt egy munka nélküli hetem, és 3 nap 5x, 3 nap 8x és 1 nap pedig 10x vertem ki. Ma már napi 2-nél nem nagyon van több késztetésem. Persze mikor az ember együtt él valakivel nincs is túl sok lehetőség rá, meg persze én magam is próbálnám minimalizálni.


Viszont azt az itt kommentelők elfelejtik, hogy nem csak az orgazmus meglétéről szól, hogy ki mennyire kívánja. Férfiaknak nincs orgazmusa? Én sem kívánom valakivel folyton, hiába volt vele orgazmusom. Ez pont a vágyról szól és nem az orgazmusról, mikor valaki, vagy valami beindít, akkor nem kezded el a fejedben végigpörgetni a végére és kalkulálgatni. Szóval az egyik része ez, hogy nem gerjed be rád annyiszor. Meg azt is embere válogatja, hogy ki mennyi idő alatt unja meg a másik felet. Ugye szokták emlegetni azt a kapcsolati vízválasztót, hogy kb. 1,5-3-6-12 évet. Persze ez nem valami kőbevésett egzakt szám, de ezek valójában ilyen nagy csapásvonalak, hogy mikor unnak rá az emberek a másikra, vagy mikor fásulnak bele szexuálisan. Mert sajnos 99%-ban előbb, vagy utóbb eljön az az idő.

Másrészt azért azzal tisztában kéne lenni, persze sok lány sincs saját magával tisztában, hogy lehet kívánja még a szexet, de odalent fizikailag már kellemetlen egy bizonyos időintervallumon belül. Ezt is mérlegelni kéne.

2021. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Bocs de te nem dolgozol?:DD

Én napi egyet igénlek, de időm se lenne többre

N

2021. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb nő túl elfoglalt és fáradt ahhoz hogy 0-24 lesse hogy neked mi kell.

Esetleg keress egy munkanélkülit.

2021. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Basszki munkanélküli vagy?Én nekem a napi 1 is elég mert a munka,tanulas leköt..35F
2021. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Á, vicces

Napokban olvastam itt egy kérdést

Ha egy nő napi kettőt akar, akkor lúzerek a pasik, hogy nem bírják az iramot

De ha egy pasi akar napi szinten szexelni, akkor munkanélküli élettelen ember

Jók vagytok

2021. jún. 7. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!