Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek a tanga vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a tanga vagy a francia bugyi áll jobban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 07:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Tanga
2021. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit teltebb vagyok, szerintem a francia jobban áll. A tanga viszont kényelmesebb.
2021. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Le leszek pontozva már érzem. Egyiket se szeretem én. A normál fazonú nem nagymama bugyikat kedvelem. Ami tökéletes hétköznapi viseléshez. Tangát rühellem és hülyén is nézek ki benne
2021. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Pasiként irom, a tanga engem nem indít be, mint női fehérnemű, inkább cikinek tartom... legyen hagyományos, de ne nagymamis!
2021. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Tanga.
2021. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
A tanga jobban áll nekem
2021. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Vékony vagyok, jó alakom van, így szerintem a tanga, de szeretm a hagyományos vonalút is. A francia nem a kedvencem. (Ha te vagy Avokado, ne írj privátot. Ő kezdi mindig így)
2021. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Mivel vékony vagyok, így jól áll a tanga, de jobb szeretem a sima fehérneműket, főleg, ha csipkések.
2021. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Sima csipkés.
2021. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

A francia a pasijaimnak jobban bejon vmiert.

Pl tangában nekik teljesen atlag vagyok ugy tunik.

De amikor pl franciat veszek fel, még a telot is eloveszik fotozni, bòvrn jobban megfogja őket.


Vagy volt olyan is hogy pl szoknya alatt combfixem volt es amikor felhuzta egyik exem a szoknyam olyasmit mondott olyan gyönyörű is az egészet látni hogy azzal ha hozzam ér csak elrontani tudná a "képet":D eső elolrol nezett (elottem terdelt en ultem)azaz nem is erdekelte tangaban vagyok e


Vekony alkat vagyok

2021. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!