Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, melyiket bugyit...

Lányok, melyiket bugyit szereted jobban hordani, francia, tanga vagy a hagyományos?

Figyelt kérdés

Melyik a kényelmesebb, szexisebb,mutatósabb és szerinted a pasidnak melyik jön be jobban?:)

Párom vett nekem egy csipkés lila színű franciát.Mit mondjak,tangát náha-néha hordok, ez az első frncia bugyim.Nagyon kényelmes, sztem sokkal joban mint a tanga és sokkal muttósabb is.


2011. dec. 18. 06:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a hagyományos bugyikat nem szeretem, általában tangát és franciát hordok, a francia nagyon kényelmes és szexi is, ha nem ilyen mintás meg mit tudom én, hanem mondjuk csipkés. tangát is szeretem, ha egy jó bugyit fogsz ki pl. triumph-ból vagy intimissimi-ből vagy ilyen fehérnemű boltokból, kényelmesek is, szerintem azok is tudnak szexisek lenni egy szép formás fenéknél. pasim nincs, tehát nem tudom kikérni a véleményét :D
2011. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig tangát hordok, kivéve ha itthon vagyok. De nagyon sok helyen azt olvasom, hogy minden, csak nem egészséges, ezért azon gondolkozok, hogy beújítok pár franciára:)
2011. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen tanga. Szexi is, ha meg megszokod, akkor kényelmes is :)
2011. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Francia. A tangától állandó fertőzésem volt, pedig a higiéniával nincsenek gondok
2011. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hagyományos
2011. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Francia a legszexibb, a párom szerint is. Neki tetszik a csipkés, meg az egyszerűbb mintás is, pl a kedvence egy zsiráfos:) A tangát se én se ő nem tartja szexinek. Az olyan unalmas. A hagyományosból csak a csipkéseket szeretem, meg vannak ilyen szép fűzős oldalúak, meg minden, ezek szépek és kényelmesek is.
2011. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Francia. Nem biztos, hogy jól tudom, de a francia a fenék aljáig leér, mint egy rövidnadrág, ellenben van most ez a nagyon felkapott 'brazilbugyi'.

[link]

[link]

De ezt a legtöbbször egy kalap alá vesszük a franciával.

Nekem ez a kedvenc. Kényelmes, praktikus.

2011. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanga!
2011. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Francia és hagyományost.Hagyományosba is vannak szexik,jók..

Bár kinek mi a "hagyományos" :)

2011. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Francia. :)
2011. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!