Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalabb srácokat (20-25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb srácokat (20-25 éves) miért izgatja egy idősebb nő (41éves)?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy több udvarlást kapok a nálam fiatalabb korosztálytól. Egy 23 éves sráctól konkrét ajánlatot kaptam a szexre. Megéri kipróbálni?
2021. jún. 8. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert egy 40 körüli nő általában rendkívül nőies testileg, lelkileg is ki van forrva, tudja, hogy mi kell a szexben a férfinak, illetve mivel van élete, nem fojt meg. Egyszerűen jobbakat lehet velük beszélgetni, programokat csinálni, nem a telefont nyomkodjàk egész nap, mint a tizenévesek, huszonévesek. Én is mindig a nálam idősebb nőket vonzottam be. Lehet azért, mert komolyabb vagyok a korosztályomnál? 33F
2021. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nőtől függ ez is.

Én azért feküdnék le szívesen idősebbel mert ha valami nem stimmel nem úgy viselkedik mint egy kis hisztis p.... legalább is szerintem.

Sok 40 éves iszonyúan jól tud ki nézni.

2021. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak elegük van, kiábrándultak a saját korosztályukból. Megértem őket igazából. Gimiben kb. senkinek nem jut nő, fiatal huszonévesen több esély van, de sokaknak ott se sikerül. Nehéz a mai lányokkal, túl öntudatosak, férfiasak.
2021. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!