Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonzónak találjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzónak találjátok a testes, nem izmos pasikat/nőket?

Figyelt kérdés

[link] mondjuk valami ilyesmi méretre gondoljatok.


Ma láttam az utcán egy eléggé megtermett nőt (talán még testesebb volt mint itt a képen) és egyszerűen nem tudtam szinte máshova nézni és egyből az ugrott be, hogy milyen jól lehetne vele az ágyban szórakozni, aztán tökre kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire megszokott, mert lehet csak én vagyok ilyen hogy a testesebb csajokhoz valahogy jobban társítom a szexualitást.


Csajoktól is gyakran hallom, hogy bejönnek nekik a testesebb pasik (66 kiló vagyok, nem nekem bókolnak) de közben meg utcán tök ritkán látni ilyent hogy normál testalkatú csaj egy köpcös pasival legyen, ellenben normál testalkatú pasik meg elég gyakran vannak duci csajokkal.



2021. jún. 9. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Imádom, ha egy pasin van mit fogni, de azt nem szeretem, ha izmos. Duci srácok jönnek be :)

24/L

2021. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!