Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tényleg 3 cm miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg 3 cm miatt megtörik a szívét egy pasinak örökre?

Figyelt kérdés

15 cm mindenkinek tökéletes. 12 cm meg már alig jó valakinek az is csak úgy sóhajt bárcsak nagyobb lenne a pasim farka.


3 cm nektek többet ér, mint egy intelligens, szerető, érző emberi lény? Ez miatt tényleg megcsalnátok?



2021. jún. 9. 18:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

30!


Biztos van ilyen, de nem ez volt a kérdés. Mi számít neked kicsinek?

2021. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

27.

Egy szóval nem mondtam, hogy tudja.

De azért túlzás a nőket hibáztatni genetikai adottságokért, ahogy azt a 7 mondja.

2021. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
78%

Az én barátom farka 12 lehet kb de nagyon szeretem őt és ez nem probléma. Imád nyalni szóval🤷‍♀️

Attól meg falra mászok ha valaki együttlétkor még bocsánatot is kér a kis mérete miatt. Szánalmas szóval ne tegyétek.

Ha zavar hogy kicsi vagy gyúrj rá a nyelvmunkára, keress pózokat ahol szűkebb a hüvely pl misszionárius nyakba tett lábakkal vagy hason fekve emelt popsival

2021. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
22%

28# Igen, inkább választják a "helyes, odaadó" pasit, de mellé suttyomban választják a nagyfarkú szeretőt is. Szó sincs kompromisszumról.

25# Az, hogy a gyereknek nagy farka lesz vagy kicsi az egyszerre függ az apától is és az anyától is. Azaz lehet olyan, hogy az anya a nagy farkakat szereti és az apának is nagy farka van, mégis kis farkú lesz a gyerek. Szóval ahhoz a nőket is alaposan ki kéne "gyomlálni".

2021. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
72%

Az igen.

És miközben gyomlálod a nőket, a kisfarkú pasikat is?

Hitler példát vehetne rólad.

2021. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
73%

32-es!


És a férfiakat nem túlzás ugyanezek miatt hibáztatni?

2021. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
39%
Nem véletlenül használtam a " jelet. De a 25-ös kezdett először "gyomlálni". De jó is szövegértésre képtelenekkel vitázni. Pedig a mondandóm igazából csak empátiát akart volna ébreszteni.
2021. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
59%

36.

Én egy szóval nem hibáztattam senkit, csupán próbáltam a gondolatmenetre csatlakozni.

35.

Nőgyűlölettel fröcsögsz, aztán empátiát vársz.

Az jó.

2021. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
39%
Mikor fröcsögtem nőgyűlölettel?
2021. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, de ha bármilyen okból nem jó a szex, legyen ez akár a méret, akkor szerelem sem lesz belőle. Nincs egyik a másik nélkül. 3 centi nagyon sokat számít itt. 15+nál kezdődik az, amit ténylegesen élvezek, és kitölt. Alátámasztom amit írtak is már, 17-18 a számomra tökéletes. Nem csalnám meg a másikat soha, ilyen esetben össze se jönnénk.
2021. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!