Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előfordult veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult veletek, hogy bugyi, vagy éppen melltartó nélkül töltöttetek egy napot az iskolában?

Figyelt kérdés
Miért tettétek ezt? Esetleg lett valami baj belőle?

2021. jún. 9. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2021. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Mintha ossze lehetne hasonlitani a kettot. Melltartot soha nem hordtam mert csak B kosaras a mellem es tok felesleges, nincs mit tartani + kenyelmetlen is.

Bugyi nelkul lenni viszont undorito, nem higienikus...

2021. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Itthon előfordul hogy nem veszek fel melltartót de csak akkor ha nem megyek sehova.Bugyi meg mindig van rajtam.
2021. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze, meg minden nő maszturbál az iskola WC-jében és alig várja hogy neked beszámoljon róla az esti recskázásodhoz :D
2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mind a kettő kizárt.
2021. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer gimiben elfelejtettem melltartót venni. Szerencsére nagyon kis melleim vannak így nem látszódott, illetve egész nap pulcsiban voltam. Tesi óra nem volt aznap szerencsére. De annyira kellemetlenül éreztem magam, egész nap azt éreztem mindenki engem néz. Pedig szerintem senki se vette észre. Nem tudom hogyan felejthettem el.
2021. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
91%
A melltartó lényege a nevéből adódóan a mellek tartása, ha pedig erre nincs szükségem aznap és olyan felső van rajtam, ami megengedi, akkor nem veszem fel. Bugyi mindig van rajtam mert kin nincs alsónemű??
2021. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Gyakran járok melltartó nélkül. Bugyi nélkül még nem mentem iskolába soha
2021. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Melltartó nélkül többször voltam, mivel kicsi mellem van így nem feltűnő ha nincs melltartó. A bugyi viszont alap.
2021. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!