Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön nektek vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek vagy inkább zavarba ejt ha egy lány általában nem hord melltartót utcai ruha alatt sem és látszódik a bimbó?

Figyelt kérdés

Általában utcai ruhák alatt is csak ritkán hordok melltartót,főleg jóidőben,részben azért mert nincs rá szükségem,részben mert nem tartom kényelmesnek.

A cicim nem éppen kicsi és melltartó nélkül a bimbó is szinte mindig átlátszik így gyakran megakad rajtam a pasik figyelme ami nyilván bejön nekem:)Szeretem játékból húzni ezzel a pasik agyát;)

Nektek bejön vagy zavaró ha egy lány ritkán hord melltartót az utcán is és ez általában látszik?


2021. máj. 3. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bejön.
2021. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de nem volt még olyan csaj aki meg akart volna tépni azért mert elvontad a pasija figyelmét?
2021. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
bejön - ha tudom, hogy élvezi, meg is nézem rendesen ;)
2021. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

22:28


Nem de én előbb tépnék meg bárkit ilyen helyzetben az is biztos:P:)

2021. máj. 3. 22:29
 5/23 anonim ***** válasza:
merre szoktál sétálni?
2021. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ezért szeretjük nézni a balettet.
2021. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon bejön, de egyszerre zavarba is ejt. Ha ilyet látok, mindig megnézem. Ha lenne barátnőm, akkor talán zavarna, hogy úgy kellene néznem, hogy ne legyen nagyon feltűnő :)
2021. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön! f.
2021. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kicsi, vagy átlagos cicik jönnek be eleve, szerintem azoknál ez jól mutat. Tejcsarnokoknál kevésbé.
2021. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
bejön, de emiatt nem bámulom feltűnőbben. sok nőnek kényelmetlen a melltartó és jó lenne, ha végre kinőné a társadalom ezt a jelenkori mellbimbó-fóbiát. és ehhez az is kell, hogy mi férfiak ne bámuljuk birka módra, ha egy nőnek ruhán keresztül is sejthető, hogy léteznek mellbimbói.
2021. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!