Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért űznek gúnyt a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért űznek gúnyt a férfiak méreteiről olyan nők, akik még hüvelytornával, kegel gyakorlatokkal se próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Persze amugy is undorito dolog egy veleszuletett testi adottsag miatt valakit basztatni. Folyamatosan az a tapasztalasom, hogy rengeteg nő, akar itt, akar eloben, teljesen mindegy a platform, azon picsog, hogy nem eleg a parjuk farka hosszaban, vastagsagban, vagy egyikben sem. A huvelytorna nem egy bonyolult dolog es jelentosen javithatja a szexualis eletet, nyilvan allandoan nem tudja befeszitve tartani az izmait a no, de azert idorol idore jelentosen fokozhat az elvezeteken egy egy raszoritassal, stb. Olyan konnyen dobaloznak a nok a merevedesi zavarokkal, kis meretekkel..lehet eloszor meg kene probalni magukban keresni a hibat ..

2021. jún. 10. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Az intim tornával csak szűkebb lesz a hüvely, nem rövidebb. Azt hogy kinek milyen mély a hüvelye nem lehet befolyásolni, ez genetika.
2021. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
He? Amúgy szűkebb se lesz feltétlen, ahogy az első írja. Ha nem tágult ki pl. szüléstől, akkor nem fog rajta változtatni a hüvelytorna, maximum valamennyivel erősebben rá tud szorítani. A hüvely hossza és tágsága/szűksége ugyanúgy genetikai adottság, mint a péniszméret.
2021. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően (nőként) egyetértek veled, de az már ne a nők hibája legyen, ha mondjuk épp merevedési zavarod van vagy kis méreted. Ezek nem a te hibáid, de nem is a nőké, szóval felesleges bűnbaknak beállítani őket. Miért, milyen hiba lenne itt egy nőben?
2021. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Az intim torna sem megoldás, nekik is nehéz lehet, hogy folyamatosan rá kell szorítani, szerintem nem is olyan élvezetes nekik akkor. Plusz ha találnak egyszerübben nagyobb meretű férfit, akkor nem is kell ilyeneken problémázni. Az viszont tényleg rossz, hogy a merevedési zavarokon és a gyors elélvezésen gúnyolódnak, hiszen a csajok alapvetően bármeddig tudják élvezni a szexet erőfeszítés nélkül, miután felizgultak, és nem értik meg, hogy nekünk sokkal nehezebb keményen tartani mindig, es visszatartani az orgazmust. F
2021. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nyilván nem a hüvely hosszára vonatkoztattam a hüvelytorna hatásosságát, de szűkösségre bizonyosan hatással van, ez nem vita tárgya, hanem tény. A hossz tekintve, hogy a hüvely első felében található az érzőidegek nagy része, már csak indirekt módon kelt plusz élvezetet, hogy úgymond mélyebben van a dáki.
2021. jún. 10. 11:15
 6/26 A kérdező kommentje:
#3 természetesen nem az ő bajuk, a gond azzal van, hogy ennek nem restek hangot adni, én magam is már sokszor kaptam meg a magamét. Én nekem személy szerint nem akkora trauma, de el tudok képzelni olyan férfit akit ez totál összetör, és ezt elég szomorú dolognak tartom.
2021. jún. 10. 11:17
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha már itt tartunk, akkor a férfiak miért nem csinálják az intim tornát? Merevedési zavarra és korai élvezésre is hatásos a férfiaknál.

Ne csak a nőket kezdjük már hibáztatni. Mindkét nemnek meg van rá a lehetősége hogy csinálja.

2021. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 a kegel gyakorlat inkontinenciára jó férfiak esetén (nőknél is jó erre persze), merevedésed nem lesz tőle keményebb, de amúgy én próbáltam, szóval tapasztalat :D
2021. jún. 10. 11:20
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Hát én még nőt nem láttam itt picsogni ezen. Viszont kisfarkú férfiak napi szinten többször is picsognak azon, hogy ideális e a méretük.

Pont ahogy most te is ;) 29/N

2021. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
#8 akkor olvass utána egy kicsit, a férfiaknál is hatásos ezekre, nem csak az inkontinenciára.
2021. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!